אני יודע שזה יכול להיראות יקר, אבל אני כאן כדי ללוות אותך בתהליך של הקמת סטודיו בבית בתקציב.

אנחנו הולכים לבנות אולפן הקלטות ביתי מאפס

ואתה רק צריך כמה דברים בסיסיים כדי להתחיל. הוראות שלב אחר שלב להקמה והקמה של אולפן הקלטות ביתי, החל ישירות מסט אולפן ההקלטות הביתי שלך. הרכיב האחרון שאתה צריך כדי להקים את הסטודיו בבית הוא מיקרופון באיכות פרימיום.

זהו מכשיר חשוב, ואנשים רבים מתחילים את האולפן הביתי שלהם מבלי לקנות את הממשק הזול שהם צריכים בכדי פשוט להתחיל להקליט. מכיוון שרוב הכסף שאתה מוציא באולפן הביתי שלך מושקע על הוצאת המוסיקה שלך ושירה מהמחשב שלך.

תלוי בתקציב שלך

אתה יכול להקדיש מחדש כל מחשב שיש לך בבית או לבנות מחשב במיוחד עבור האולפן הביתי שלך. בנוסף, אם יש לך אולפן הקלטות משלך בבית זה אומר שיש לך את המרחב והזמן ליצור מוזיקה בתנאים שלך. אתה יכול אפילו ליצור חלל סטודיו משלך עם מערכת סאונד וציוד משלך. במקום לשכור חדרים מקצועיים או שטחי אולפן, תוכלו לבצע את ההקלטות וההפקות שלכם באולפן בבית. עם הציוד הנכון ומעט זמן, כסף וסבלנות, אנו יכולים לבנות אולפני הקלטה משלנו בבתים מבלי לשכור חדרים מקצועיים.

אחד ההיבטים החשובים ביותר ביצירת אולפן הקלטות ביתי הוא בחירת המכשירים עליהם אתה שולט ביותר. הקפד לצייד את אולפני ההקלטה עם הציוד הנכון, כגון מערכות קול, לוחות קול וציוד קול.

מצא חדר שמציע איכות צליל טובה

תאורה טובה ומערכת סאונד גדולה מספיק כדי למצוא את האולפן הביתי שלך. זכרו, אם אתם מקליטים עבודה קולית ואינכם זקוקים לכמות גדולה של שטח אחסון, תוכלו להקליט במקום קטן. הסטודיו הביתי שלך אינו זקוק לכל התכונות שיש בסטודיו מקצועי.

ממיקרופונים לטיפולים אקוסטיים

מדריך זה מראה לך את כל מה שאתה צריך כדי לבנות סטודיו ביתי במחיר נמוך מ -1,000 דולר. כאשר אתה מקים אולפן הקלטות בביתך, בין אם הוא לא מרוהט ובין אם לאו, עליך לספק תקציב סביר, במיוחד עבור הציוד הדרוש לך. אל תשכח לערוך רשימה של מכשירי ההקלטה והציוד שלך לאולפן הביתי שלך לפני שאתה מרכיב את הכל.

תקצוב אולפן ההקלטות הביתי שלך צריך להיות הצעד הראשון שלך

מכיוון שהוא עוזר לך להימנע מעלויות מיותרות. אם אתם מעוניינים להקים אולפן הקלטות ביתי הגון, הגדירו לעצמכם תקציב של 350 דולר. זו התחלה נהדרת, במיוחד אם תחליט להחליף חלקים מאולפן ההקלטות הביתי.

אתה צריך 8 מכשירים כדי להקים אולפן ביתי שיוכל להפיק רצועות ראויות לרדיו. עכשיו שאתה יודע איך להגדיר את האולפן שלך להקלטה ביתית, איך אתה מגדיר את האולפן?

וו דלת או מעיל פשוט הם מקום נהדר לאחסון כבלים לאולפן, ותוכלו להקליט את עבודות השמע שלכם מהנוחות שבביתכם.

מקלדת MIDI או מקלדת מיני אלקטרונית היא חובה לכל התקנת אולפן ביתי. למרות שזה לא "חובה" לאולפן ביתי, מקלדות MIDI ובקרים מציעים גישה נקייה יותר לתהליך ההקלטה.

PreSonus Studio 2×2

היא ככל הנראה החומרה הקריטית באמת לקנות בזמן שאתה מתכונן לבצע את ההקלטה הביתית הראשונה שלך. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות בחדר אולפן הקלטות בבית כדי ליצור צליל אולפן באיכות גבוהה. דבר נוסף שעליך לעשות כדי להשיג צליל באיכות האולפן באולפן ההקלטות הביתי שלך הוא לקנות מגבר.

במאמר זה אדון כיצד הקוראים יכולים לעצב חדר הקלטות ביתי משלהם

ולתת דוגמה לאולפן הקלטות הביתי האישי שלי. על ידי הצגתך לעולם ומתן תובנה קצרה לחדר ההקלטות שלי בבית, תהיה לך הבנה טובה יותר כיצד להקים אולפן הקלטות מקצועי בביתך. אתה מוכן להתחיל לעבוד, וכנראה מוקדם ממה שחשבת שתתחיל את הפרויקט הראשון שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך כדי להקים אולפן הקלטות בבית שלך הוא מחשב או מחשב נייד מודרניים וטובים. כיום כולם עובדים עם מחשב נייד, אך עבור אולפן ביתי, הגדרת שולחן העבודה היא עדיין הדרך.

עליך להפעיל את התוכנה שאתה מעדיף

לקרוא את המדריך שלנו לתוכנות מוסיקה אם אתה זקוק להמלצות. כשאתה בונה את האולפן הביתי שלך, תוכל לשמוע מה אתה מקליט, וזה אומר להקים את מערכת הניטור הטובה ביותר שאתה יכול. בתיאוריה, יכול להיות שיש לך מחשב מן המניין עם צג טוב ומיקרופון הגון, או שאתה יכול פשוט להשתמש באוזניות טובות, אבל אתה צריך את שניהם. כדי להקשיב ולשמוע את התקליט שלך בכנות האפשרית, עליו להישמע טוב ככל האפשר, מה שאומר שעליך להתאים אותו כמה שיותר לאיכות הצליל האידיאלית עם מערכות ניטור טובות.