קידום אתרים הוא אחד מערוצי השיווק המקוונים היחידים שימשיכו לשלם דיבידנדים בטווח הארוך. למרות שביסודות ה- SEO כדרך יעילה ליצור קישורים ולהניע דירוגים במנועי חיפוש השתנו ככל ששיווק תוכן הפך חשוב יותר בשנים האחרונות, אנשים רבים עדיין חושבים כי קידום אתרים מסורתי יותר עדיין חשוב להפקת תנועה עבור מנועי חיפוש. מחקר מילות המפתח עדיין בעל ערך רב, כפי שדנו בעבר, אך ישנם כמה סוגיות טכניות של SEO שמפריעות לגוגל ומנועי חיפוש אחרים להבין ולסווג אתרים שבהם התוכן נפוץ.

סייר התוכן נותן לכם רשימה של אתרים רלוונטיים שמקבלים תנועה אורגנית רבה למרות פחות קישורים נכנסים

על מנת להגיע לתנועה רבה יותר לדפים הנפוצים ביותר, על האתר שלך לדרג בדף הראשון של גוגל. על פי מחקר של Ahrefs, האתר שלך מוסיף 8.6% נוספים מהתנועה הזמינה אם הוא מכיל קטעים המכונים מיקום אפס.

שימוש בפוסטים אורחים כאסטרטגיה ליצירת קישורים לדפים פנימיים באתר שלך יוצר נקודות כניסה רבות יותר עבור המבקרים למצוא את תוכן התנועה וההמלצות שלך

הדרך הקלה ביותר לקשר בין דפים פנימיים לפוסטים האחרונים שלך בבלוג היא לעשות או לומר דברים כמו "אתה יכול להכפיל את התנועה שלך." המילה "הכפל את התנועה שלך" היא דוגמה טובה לעיגון טקסטים המכילים קישורים לפוסטים ישנים יותר, עם טיפים נוספים כיצד להתאים את הבלוג שלך לנושא הנוכחי.

אנשים שמוצאים את האתר שלך בגוגל או בינג באמצעות חיפוש

נוטים יותר לקדם את האתר שלך בפייסבוק, בטוויטר ובערוצי מדיה חברתית אחרים. אם יש לך דף בעמוד שתיים או שלוש מתוצאות החיפוש של גוגל אתה יכול לעזור לו לדף הראשון על ידי מתן קישורים באיכות גבוהה כדי לשפר את דירוג הדף.

בשלב זה תעסוק במבנה האתר

מילות מפתח של SEO, אופטימיזציה של כותרות, כותרות, קישורים פנימיים, תמונות, מבנה SEO, סימון נתונים וטכניקות אחרות להעברת האותות הנכונים למנועי החיפוש. דף טכני SEO הוא המוקד העיקרי של הדף בכדי לתת לסורקי מנועי החיפוש מספיק אותות כדי להבין את המשמעות וההקשר של התוכן שלך. זכרו, מנועי החיפוש אינם קוראים דפים כמו בני אדם, הם מחפשים אותות כדי לגלות מה בדף.

זהו הזמן בו גוגל ומנועי חיפוש אחרים מזהים את האתר או הבלוג שלך כיעד לנושא ספציפי

מה שמגדיל בתורו את הדירוג שלך בחיפוש אחר תוכן ומסייע ללקוחות האידיאליים שלך למצוא אותך. לדוגמא, פוסט בבלוג עשוי להיות מכוון למי שרוצה תוכן למידה ספציפי ולהגדיל את התנועה האורגנית.

המפתח להפיק את המרב ממנועי החיפוש

הוא להתמקד בהעברת תוכן ידידותי למשתמש. מנועי החיפוש פועלים כדי לספק למשתמשים את התוצאות הטובות ביותר על ידי מענה לשאלותיהם ואם האתר שלך מתמקד במתן תשובות אלו, תוכל למשוך יותר תנועה לאתר שלך. כדי למקסם את התנועה באתר, קישור לתוכן מדיד וממוטב אחר עבור חמשת הקהלים המובילים שלך, כולל קהל היעד שלך (לקוחות פוטנציאליים, לקוחות, תומכים, עובדים ועוקבים ברשתות החברתיות) ברשתות החברתיות, כולל פלטפורמות הגברה (חיפושים קצרי טווח של מילות מפתח), משפיעים (כולל מומחים, משפיעים מטורפים ומשפיעים מיקרו) והעסק שלך (כתובות דוא"ל של לידים ומכירות מוסמכים).

כשמדברים על אופטימיזציה למנועי חיפוש, אתה יכול לראות מה קורה עם גוגל והאלגוריתמים שלה. הדרך הקלה ביותר לשפר את נראות החיפוש היא באמצעות ארסנל הטקטיקות העומדות לרשותך ליצור דפים ברמה גבוהה.

מייסד Digital Ducats Inc

משתף פרטים על 10 אסטרטגיות קידום אתרים מתקדמות שונות המגדילות את התנועה על ידי שיפור איכות התוכן שאתה מפרסם למשתמשים. ישנן דרכים רבות לשיפור האיכות והתוכן של קישורים נכנסים, גורמי הדירוג החשובים ביותר המשפיעים על מיקום הדפים בתוצאות החיפוש. עקוב אחר הצעות אלה כדי לשפר את אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ולצפות באתר שלך עולה לראש תוצאות מנועי החיפוש.

תוכן איכותי שנוצר עבור המשתמשים המיועדים שלך מגדיל את תעבורת העמודים ומשפר את הסמכות והרלוונטיות של אתרי האינטרנט שלך. האם הכלי היעיל ביותר לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

היא אחת הטכניקות הבסיסיות להשגת מיקומי חיפוש טובים יותר בגוגל, שמביאה לשיפור התעבורה לאתר שלך ולמכירות והכנסות גבוהות יותר. קידום אתרים מגדיל את תעבורת האינטרנט שלך בכך שהוא מוודא שאתר האינטרנט שלך מופיע בחיפושים רלוונטיים ומושך מבקרים. לקידום אתרים יש אלמנטים רבים, כולל דירוג מילות מפתח ואופטימיזציה של אתרים, ואתה זקוק לעזרת חברת אופטימיזציה למנועי חיפוש ושיווק SEO כדי לעמוד בקצב המגמות והטכניקות העדכניות ביותר.
על מנת לשמוע מידע בתחום של מקדם אתרים ואיך מקדמי אתרים מצליחים להביא תנועה לאתר על ידי SEO יש לגלוש לאתר marketingplus.co.il

דירוג האתרים מושפע מאוד מהרלוונטיות הנוכחית של דף לשאילתות חיפוש. זה חשוב עבור גוגל, מכיוון שמטרתו להפנות משתמשים לדפים הטובים ביותר האפשריים עבור מונחי החיפוש שלהם.

אם גוגל רואה באתר שלך משאב מצוין לנושא מסוים

ככל הנראה תזכה בדירוגים טובים יותר. לא רק שיצירת רשימת השמעה יכולה לפתות משתמשים לחזור לערוץ שלך ולראות את ההעלאה הבאה שלך, אלא האלגוריתם של יוטיוב ייקח את האינטראקציה המוגברת הזו ותגמל אותך על ידי המלצה על הסרטונים שלך והצבתם גבוה יותר בתוצאות החיפוש של האתר. לאתרי אשכולות יש פוטנציאל להיות גבוה יותר, והם יכולים להביא תנועה נוספת לאתר שלך.

דפי תוכן יכולים לקשר לאתר שלך

וקישורים אלה יכולים לסייע במיקום האתר שלך כמקור ידע אמין, תוך הגברת דירוג מנוע החיפוש שלך. אם אתה כותב פוסט על עיצוב הבית, למשל, קשר אותו לפוסט קודם על עיצוב פנים. לעולם אל תבקש מבעל האתר קישור, אך עליך לחפש תמיד דרכים לבנות מערכות יחסים ולהתחבר.

כדי לחזור למקרה, תוכל להשתמש בנתוני מילות המפתח שלך כדי להבין אילו מונחים מניעים תנועה וכיצד תוכל לדרג קצת יותר טוב. המונחים הטובים ביותר להתמקד בהם הם תוכן נוסף, קידומי מכירות, קישורים פנימיים, נושאים נוספים ומילות מפתח גדולות שיכולות לעזור לך לקבל מושג מצוין למי למקד.