הוא קבלן בנייה מוסמך ממשלת פלורידה שיוצר אמנות בכל תחומי התכנון והבנייה. הוא פיתח כמה שכונות ובנה מאות בתים צמודי קרקע, בתים עירוניים ונכסים מסחריים קטנים. בשנת 1991, הוא הקים את חברת השכרת ציוד הבנייה Rental Works, Inc. Villa May Construction נמצאת בבעלות מקומית ובבעלות גאה של בעלי ג'ו קרסקו ואני, קלאודיה.

אנו מובילי השוק בכל הנוגע להתאמה אישית ועיצוב בית החלומות או הבניין המסחרי שלך

אנו לוקחים אחריות הן על הפיתוח והן על היישום של כל פרויקט שעובר בדלתותינו. אנו מבטיחים כי איכות, נוחות וסטייל יהיו טבועים בכל חדר בוילה שלכם. אם אתה מוכן לשכור בונה עיצוב מוכשר כדי ליצור את הווילה שלך בסגנון ספרדי, הנה כמה רעיונות נהדרים שיעזרו לך להתכוונן למראה העולם הישן שאין דומה לו מבפנים ומבחוץ.

במונחים של שטח חיצוני

חברת העיצוב שבסיסה בפלורידה תשתמש במגוון חומרים כדי לסלול את שבילי ההליכה והטרסות מסביב לבתי המגורים בסגנון הווילה, כולל קרמיקה, אריחים מצוירים ביד ואדוב. למעשה, וילות ספרדיות הפכו לפופולריות כל כך באקלים החם שהרבה פרויקטים עיצוביים מדהימים בפלורידה מתרכזים סביב הרעיון האדריכלי הביתי המותאם אישית המוצלח הזה. צור מחדש את הנוחות הקלאסית של וילה ספרדית בבית שלך המעוצב בפלורידה. חללי מגורים מרווחים, שטחים ירוקים וייעודיים פרטיים גדולים, אפשרויות בחירה טכנולוגיות ואפשרות לעיצוב פנים בהתאמה אישית הופכים את הבתים הללו לייחודיים בדרכם.

שירותים אלו מוסיפים ערך לוילה והם חלק מעבודות הבנייה. בוילה יהיו ארבעה חדרי שינה, שלושה חדרי רחצה, בריכה, מוסך וגינה. הוילה מתאימה לילדים ותמוקם באזור עם שלגים תכופים. הוילה תמוקם באזור עם שלג תכופים.

גינון יתבצע במקביל לפינוי האתר בתום הבנייה. פעילויות כמו גינון ובניית בריכה, שאינן בקומה הראשית של הוילה, אך נראות מגוונות, בעלות תקופות החזר ויכולות להתעכב מבלי להשפיע על השלמת הפרויקט.

על מנת להפוך כל פרויקט להצלחה

המטרה הראשונית של וילות היא לתכנן את הפרויקט בצורה יעילה ולשתף פעולה עם הלקוח. הניסיון של האדריכל שינהל את הפרויקט חשוב מאוד לבעלי הוילות ליצור את בית חלומותיהם. במהלך בניית הוילה מתעוררים לחיים הסגנון והאופי האדריכלי הרצוי לבעל המבנה באמצעות בחירת החומרים והיישומים.

יש לכלול את המטרות העיקריות של בניית הוילה בסיכום הפרויקט. מסמך זה מתאר כיצד תיבנה ומרוהטת הוילה כך שתוכל לשמש לתשעים יום. מטרת הפרויקט היא לבנות וילה ולהוציאה לפועל תוך שלושה חודשים.

זה עשוי לדרוש גם התקנת כביש גישה, שאולי אינו בגדר הקבלנים שבונים את הוילה. בעת בניית אחוזה מחוץ לקהילה, אתה יכול להוסיף אותה לנכס שלך.

וילות הן בדרך כלל קטנות יותר מבתים אחרים

ומעצבי פנים עוזרים לתכנן את הדרך הטובה ביותר לרהט אותן. וילות נבנות בדרך כלל בעיירות או באזורים מיושבים בדלילות, מה שמוזיל את עלויות הבנייה שלהן בהשוואה לבתים כפריים או עירוניים.

סוג וילה עלות ממוצעת למ"ר בתים סמוכים $ 100 – $ 150 / מ"ר. מבחינה טכנית, ניתן לבנות וילה בכל גודל, שחלקה יכולה להיות בגודל של עד 2,000 רגל מרובע. ההבדל הוא שוילה היא לרוב בית חד קומתי, בעוד בתים מדורגים הם דו קומתיים.

העלות של בניית וילה זו נמוכה יותר

במיוחד מכיוון שהרבה יותר קל לבנות קבוצות כאלה מאשר לבנות מבנים נפרדים. זה כמובן אומר שבניית וילה אמיתית תהיה החלק היקר ביותר בבניית בית. וילה צמודה קרובה יותר לבית עירוני מבחינת עלויות מגורים ובנייה, עם קבוצות של ארבעה עד שישה קירות משותפים.

הוילה בת ארבעת חדרי השינה תתוכנן כך שלשני חדרי שינה יהיה חדר רחצה משלהם ולשניים האחרים חדר רחצה משותף

בשלב זה יקבעו צרכי האנרגיה של הוילה. חלק מהפרויקטים איתם אנו עובדים מאפשרים ללקוחות גם לשכור וילה בחינם במהלך הבנייה.

כל פרויקט בניית וילה משתנה בהתאם לעלות הבנייה באזור שלך ולחומרים שתבחר

כולם מופעלים על ידי עמותות ומשתפים שירותים כמו מועדונים ובריכות שחייה. הוילה ממוקמת באזור מגורים יוקרתי בווילורבה, הרחק מתנועה וכבישים ראשיים, אך מטופחת היטב.

אם אתם מתכננים לעבור לקהילה מגודרת או לבנות בית זול וקטן יותר

וילות הן אפשרות לינה בתקציב מעולה. עיצוב מעולה ופתרון בנייה מורכב למי שרוצה וילה משלו. סיימתם את כל התהליכים הפורמליים הנדרשים הקשורים לוילה שלכם, פיתחתם את פרויקט החלומות שלכם עם האדריכל שלכם, ועכשיו הגיע הזמן לצאת לשטח. מעיצוב ועד יישום Intradecor הוא פתרון נקודתי עבור וילת החלומות שלך משלך.

על מנת ללמוד שלב אחר שלב כיצד להפוך את וילת חלומותיכם ולמזער טעויות

כדאי להכיר לפחות את התהליכים המתארים בניית וילה ב-10 הכותרות הבאות. הנחיות או כללי עיצוב אלה נכתבו עבור בנאים ואומנים מהמאה ה-16, ומציעים נתונים חד-מימדיים עבור כל אחת מהווילות, הארמונות והכנסיות של פאלדיאן. הטקסט מציע רק תיאור כללי של הווילות; אין נתוני בניין והכללים הדרושים לביצוע שחזור מלא של בניין לא גמור. העבודה החלה במחקר פיילוט של דוגמנות וילות פלדיות בתלת מימד עם מעט פרטים.

התמונות מימין הן דוגמה מצוינת לאפקטיביות של טכנולוגיה טרומית שכן הן ממחישות את ההבדל בבניית וילה באותו עיצוב תוך שימוש בהתקנה מונוליטית וטכנולוגיה טרומית

המבנה הטרומי מאפשר לבנות יותר וילות במקביל, תוך התחשבות בשימוש ביציקה במקום, לבנים ובלוקים; בטון טרומי הוא שיטת בנייה תעשייתית. למרות שמשתמשים בעיקר במערכות מסגרת מבטון מזוין, מבני מסגרת מחוספסים עם ארכיטקטורת עץ, פלדה או אבן בפרויקטים של וילות חד-משפחתיות הם גם פתרונות אסתטיים.

הגג חשוב מכיוון שהוא מציג את מבנה הבניין ואת העיצוב המורכב בו נעשה שימוש בבניין

הקרקע המשופעת פחות או יותר היא גורם חשוב המשפיע על בניית וילות חלומות. מכיוון שהיקף הבנייה של וילות חד-משפחתיות כלליות אינו גדול במיוחד, ניתן לפתור בעיות אלו בקלות.