מאמר זה בוחן את היעילות והבטיחות של פילדנה בהשוואה לסיאליס, שתי תרופות פופולריות לטיפול בבעיות זיקפה.

מבוא: הקרב על תרופות ED

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) היא בעיה שכיחה בקרב גברים, המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. כתוצאה מכך, נוצר ביקוש משמעותי לתרופות שיכולות לטפל ביעילות במצב זה. שתיים מהתרופות הפופולריות ביותר שנקבעו עבור ED הן Fildena ו- Cialis. בעוד ששתי התרופות הוכחו כיעילות, אנשים רבים עשויים לתהות איזו מהן טובה יותר. זה הוביל למאבק בין שתי התרופות, כאשר תומכים בכל צד מקדמים את התרופה המועדפת עליהם.

פילדנה היא גרסה גנרית של הוויאגרה הידועה. הוא מכיל את אותו מרכיב פעיל, סילדנפיל ציטראט, הפועל על ידי הגברת זרימת הדם לפין, וכתוצאה מכך לזקפה מוצקה. התרופה זמינה בעוצמות שונות וידועה במחיר הסבירות שלה בהשוואה לתרופות ED אחרות. פילדנה צברה פופולריות במהלך השנים בשל העלות הנמוכה והיעילות שלה. עם זאת, אנשים מסוימים עשויים לתהות אם זה טוב כמו סיאליס.

סיאליס, לעומת זאת, היא תרופה פופולרית בשם מותג המכילה את החומר הפעיל tadalafil. היא מכונה לעתים קרובות 'גלולת סוף השבוע' מכיוון שהיא יכולה להימשך עד 36 שעות, ומספקת לגברים יותר גמישות וספונטניות ביחסים האינטימיים שלהם. התרופה הוכחה כיעילה בטיפול ב-ED ולעתים קרובות היא ניתנת לאלו עם מקרים חמורים.

השוואה זה לצד זה של כדורי פילדנה וסיאליס
השוואה זה לצד זה של כדורי פילדנה וסיאליס

פילדנה: האם זו 'ויאגרה לכולם'?

פילדנה מכונה לעתים קרובות 'ויאגרה לכולם' בשל אופייה הגנרי והמחיר סביר. הוא מכיל את אותו מרכיב פעיל כמו ויאגרה, אשר הוכחה כיעילה בטיפול ב-ED. Fildena זמין בעוצמות שונות, החל מ-25 מ"ג ועד 150 מ"ג, מה שנותן לגברים את הגמישות לבחור את המינון המתאים ביותר עבורם.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של Fildena הוא סבירותו. זה זול משמעותית מתרופות ED אחרות כמו ויאגרה וסיאליס, מה שהופך אותה לאופציה נגישה יותר עבור בעלי תקציב מצומצם. התרופה זמינה גם באינטרנט באופן נרחב, ובתי מרקחת מקוונים רבים מציעים משלוח מהיר ודיסקרטי, מה שמקל על גברים לגשת לתרופות שהם צריכים.

בעוד שפילדנה נחשבת לרוב לחלופה זולה יותר לויאגרה, היא יעילה באותה מידה. מחקרים הראו שסילדנפיל ציטראט, החומר הפעיל בפילדנה, פועל על ידי הגברת זרימת הדם לפין, וכתוצאה מכך לזקפה מוצקה וממושכת יותר. התרופה נלקחת בדרך כלל 30 דקות עד שעה לפני פעילות מינית ויכולה להימשך עד שש שעות.

"סיאליס: גלולת סוף השבוע"

סיאליס היא תרופת ED פופולרית המכונה לעתים קרובות "גלולת סוף השבוע" בשל השפעותיה ארוכות טווח. בניגוד לתרופות ED אחרות שנמשכות כמה שעות, סיאליס יכולה לעבוד עד 36 שעות, מה שמאפשר לגברים לקיים יחסי מין ספונטניים ללא צורך לתכנן מראש.

סיאליס מכיל את החומר הפעיל tadalafil, הפועל על ידי הרפיית כלי הדם בפין, הגברת זרימת הדם וכתוצאה מכך לזקפה מוצקה וממושכת יותר. התרופה זמינה בעוצמות שונות, הנעות בין 2.5 מ"ג ל-20 מ"ג, והיא נלקחת בדרך כלל 30 דקות לפני פעילות מינית.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של סיאליס הוא ההשפעות הממושכות שלה. זה הופך אותה לבחירה פופולרית עבור גברים שרוצים להיות מסוגלים לקיים יחסי מין מבלי לדאוג לגבי נטילת גלולה רגע לפני. זה גם אומר שזוגות יכולים ליהנות מסוף שבוע מבלי לתכנן מראש או לדאוג לגבי העיתוי של נטילת התרופה.

זוג שנהנה מהזמן המשותף לאחר השימוש בסיאליס
זוג שנהנה מהזמן המשותף לאחר השימוש בסיאליס

תופעות לוואי ואמצעי זהירות: מה כדאי לדעת?

בעוד שסיאליס בדרך כלל נסבלת היטב, היא עלולה לגרום לתופעות לוואי מסוימות אצל גברים מסוימים. תופעות הלוואי השכיחות כוללות כאבי ראש, כאבי גב, כאבי שרירים, הסמקה ובעיות עיכול. תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וחולפות מעצמן תוך מספר שעות. עם זאת, אם הם נמשכים או הופכים חמורים יותר, חיוני לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות.

במקרים נדירים, סיאליס עלולה לגרום לתופעות לוואי חמורות יותר, כגון אובדן ראייה פתאומי, אובדן שמיעה ותגובה אלרגית. תופעות לוואי אלו נדירות, אך אם הן מתרחשות, חיוני לפנות לטיפול רפואי מיידי. בנוסף, גברים עם היסטוריה של מחלת לב, מחלת כליות או מחלת כבד צריכים לנקוט משנה זהירות בעת נטילת סיאליס ולדבר עם הרופא שלהם לפני תחילת הטיפול התרופתי.

כמו כן, חשוב לציין שאסור ליטול סיאליס עם תרופות מסוימות, כמו ניטרטים, המשמשים בדרך כלל לטיפול בכאבים בחזה. נטילת סיאליס עם חנקות עלולה לגרום לירידה פתאומית ומסוכנת בלחץ הדם. גברים צריכים גם להימנע משתיית כמויות גדולות של אלכוהול בזמן נטילת סיאליס, מכיוון שהדבר עלול להגביר את הסיכון לתופעות לוואי.

השוואה בין פילדנה מול סיאליס:

תרופות יעילות בטיחות עלות (ILS)
פילדנה 8/10 7/10 150
סיאליס 9/10 8/10 200
לויטרה 7/10 6/10 180
ויאגרה 10/10 9/10 250

לסיכום, גם לפילדנה וגם לסיאליס יש יתרונות וחסרונות ייחודיים משלהם, כאשר העדפה אישית וצרכים אישיים משחקים תפקיד משמעותי בבחירת האופציה המתאימה ביותר.

המחקר באדיבות בית המרקחת הותיק kamagra-il.com