מאמרים בעיתון

מדיה רגילה מושפעת מאוד משאלות אובייקטיביות כאשר הם מחליטים אילו סיפורים וכותרות לדווח, במיוחד כאשר הם מתחרים עם מדיה אחרת. לעורכים ולעיתונאים יש לעיתים קרובות מגוון רחב של דעות לגבי דיווחי החדשות או הנושאים שהם רוצים לסקר. מחברים של מאמרים כתובים היטב נחשבים אובייקטיביים ומראים את שני הצדדים של הבעיה.

אקסיומה ידועה ששולטת ברוב חדשות הטלוויזיה המקומיות

היא שדימום מוביל לדימום. בדיווחי חדשות, פיסקת ההיכרות מכילה את העובדות החשובות ביותר, אך גם עונה על שאלות היכן, מתי, מדוע ואיך. זה עשוי לכלול מישהו שיש לו דעה אישית של כותב על המאמר, כמו פוליטיקאי מקומי, יזם או אפילו עורך עיתון.

כותרת, שכמו המקור, באותיות רישיות לחלוטין, מומרת בדרך כלל לסגנון הכותרות (אותיות קטנות וקטנות) לאחר הצעת מחיר. כותרות כתבי העת עשויות להשמיט את ראשי התיבות, אך עליהן להיות נטויות או אחרת באורך מלא ולא באותיות קטנות.

זה נכתב לרוב באותיות גדולות, כפי שקורה לעתים קרובות בציטוטים בעמדת המחבר, אך לא בכתב נטוי. קטעי משנה רגילים (למשל קטעי פרק או מאמר) ממוקמים במרכאות, אך לא במרכאות.

עיתונים אמריקאיים

שאינם ידועים, צריכים להוסיף שם עיר (ראה להלן). ההודעה או הערך הביבליוגרפי לעיתון צריכים לכלול את שם העיתון, תאריך הפרסום (לרוב מקוצר ל"חודש ") ומספר העמוד של המאמר. הערות או ערכים ביבליוגרפיים עבור כתבי עת מכילים את המידע הבא, המופיע במרכאות. כמה מגזינים מודפסים באותיות נטיות, כמו הניו יורק טיימס, הניו יורקר והוושינגטון פוסט, אך לא כולם.

כדי ליצור הצעת מחיר של APA לכתבה מקוונת בעיתון, עליך להזין את כתובת האתר במקום מספר העמוד. ניתן להוסיף את כתובת האתר על ידי צפייה במהדורה המקוונת של העיתון ובערך הביבליוגרפי של המאמר עצמו.

כדי לצטט מאמר בעיתון ב- APA, עליך לציין את כותרת המאמר, תאריך הפרסום ומספר העמוד של המהדורה השביעית של העיתון. אם אתה מצטט את זה בגיליון 6 של ה- APa, הוא חייב להיות כלול ב- AP עם 7,000 עמודים ומעלה, או במילים אחרות, בכל הגיליונות.

אם אינך מוצא את מחבר המאמר

הכותרת היא הפריט הראשון בהצעת מחיר של APA. בעת יצירת טקסט למאמר בעיתון ב- APa, עליך לעקוב אחר פורמט ה- APA. אותו פורמט עבור כתבי עת מודפסים מוסבר במדור היומנים, אך ציטוט מכתב עת אלקטרוני נוהג בדרך כלל לפי אותם כללים כמו לפרסומים מודפסים כמו הניו יורק טיימס. הוסף הערה לרישום הביבליוגרפי של כתב העת ותיאור קצר של הכותב, הכותרת, תאריך הפרסום ומספר העמוד.

השמטת ספירת עמודים כוללת עבור מאמר שלם, מכיוון שדפים במאמר מופרדים לרוב על ידי עמודים רבים של חומר שאינו קשור או על ידי עמוד יחיד.

כתבי עת שבועיים או חודשיים מצוטטים לעיתים קרובות לפי מספרם בכרך הגיליון

אם כי הם ממוספרים. המגזינים כוללים כתבי עת, עיתונים, ספרים ופרסומים אחרים, כמו גם עיתונים ומגזינים. כתבי עת ועיתונים מסודרים בדרך כלל לפי יום, חודש או שנה, אך כתבי העת אינם.

בלוגים ומאמרים מסוימים הם כתבות במגזינים ובעיתונים, אחרים דומים יותר לרשומות ביומן אישי, וחלקם כתבות בבלוג.

בעוד שחדשות ברדיו ובטלוויזיה נצרכות בדרך כלל בזמן אמת

ארגונים כאלה מציעים גם ארכיונים של דיווחי חדשות. לגופי החדשות בדפוס, בשידור ובאינטרנט תהיה גישה למגוון רחב של מידע על הצוות שלהם, שיאפשר לכלי תקשורת בודדים לשלוח עיתונאים משלהם לכל מקום. שירות קל לשימוש כאשר אתה צופה בכמה מדיות חדשות בו זמנית כדי לקבל תצוגה שונה של אירוע או סיטואציה. לפעמים יש חדשות פורצות, לפעמים לא כל כך הרבה, אבל לפעמים יותר מהרגיל.

מקור זה מביא חדשות ממגוון מקומות ומספק לך מספר סיפורים לצפייה, כמו גם קישורים למקורות מידע אחרים.

ציטוט המקור הזה צריך לכלול את תאריך הפרסום

ולכן תאריכי הפרסום הם מכריעים. אם במקרה תמצא מקורות טובים אחרים של נתוני חדשות, אנא יידע אותנו על מנת שנוכל להוסיף אותם לרשימה זו. מקור זה נמצא על ידי קורא במסד נתונים של ספרייה ויש לכלול אותו בציטוט המקור הזה.

צפו בחדשות העולם הדקות של ה- BBC בכדי לקבל מבט ראשון על סיפורים פורצי דרך מרחבי העולם

מהמזרח התיכון, אפריקה, אסיה, אירופה ואמריקה. BBC One Minute World News כדי לספר סיפורים, להרחיב את הסיקור, לקבל את החדשות האחרונות והמידע על אירועים באזור העניין שלכם, או לתת לכם לחקור ולאסוף חדשות לפרויקט הבא שלכם.

עדן כהן

עדן כהן

הירשם לניוזלטר