מצלמות מעקב תמיד היו כלי שימושי אם אתה רוצה לעקוב מקרוב אחר המתרחש בביתך, במקום העבודה שלך. מצלמת אבטחה טובה לבית שלך מאפשרת לך לפקוח עין על הבית שלך ביום ובלילה, לא משנה היכן אתה נמצא.

אם אתם מודאגים מגניבה או רוצים לפקוח עין על חיות המחמד שלכם

מצלמת מעקב ביתית עם תכונות מובנות – מובנות בסירנות ומערכות אבטחה אחרות – כמו חיישני תנועה, גלאי תנועה וגלאי תנועה יכול לספק שקט נפשי. למצלמת אבטחה ביתית טובה יש גם לוח זמנים כך שניתן יהיה להפעיל אותה במהלך העזיבה.

רוב מצלמות המעקב מבצעות את אותן פונקציות בסיסיות

הן מזהות, מתעדות, שולחות אזעקות ומתעדות אירועים – אך אינן מבצעות אותן באותה צורה. מצלמות מעקב במערכת מסוימת דורשות מקליט וידיאו מרכזי להעביר ולרכב את הצילומים שהם מקליטים. כאשר סוגים אחרים של מצלמות מעקב שולחים וידאו לענן, לרוב ללא הצפנה, מצלמת מעקב ביתית טובה, כגון מערכת אזעקה ביתית או מצלמת אבטחה התומכת ב- HomeKit, שולחת את זרם הווידיאו שלה ממכשיר אחד למשנהו ברשת מקומית.
למידע נוסף אודות מצלמות אבטחה כדאי לבדוק כאן: spy-tech.co.il

באופן אידיאלי

מצלמת המעקב שלך אמורה להיות מסוגלת לשמור על חיבור Wi-Fi לא משנה כמה רחוק מהנתב שלך או אפילו בתוך הבית שלך. אם החיבור למצלמות מעקב אלחוטיות הוא נקודתי, ייתכן שתבחין בעיכובים אחרים שהופכים את מצלמת האבטחה שלך למטרד לשימוש, כגון הפסקות חשמל, מהירויות איטיות ובעיות אחרות. אם יש לכם חצר גדולה ורוצים לפקוח עין על חפצי הערך שלכם בחוץ, באופן אידיאלי אתם זקוקים למצלמת חוץ טובה שתוכלו לקנות בחנות החומרה המקומית שלכם או באינטרנט במחיר שפוי. עם זאת, אם אינכם מחפשים משהו שעומד בפני האלמנטים, כדאי לנסות את מצלמות המעקב החיצוניות הטובות ביותר לתנאי מזג האוויר באזורכם.

אם אתה רוצה דגם שתוכנן במיוחד

כדי לעקוב אחר המתרחש מחוץ לבית שלך, עבור לחנות חומרי בניין מקומית או לקמעונאי מקוון כמו הום דיפו. תמורת 60 דולר בלבד ישירות מאמזון, ה- Wyze Cam היא גם אחת מצלמות המעקב הטובות ביותר בשוק כיום. אם אתם זקוקים למצלמת אבטחה חיצונית איכותית עם מגוון תכונות כמו תצוגת 360 מעלות ורזולוציה גבוהה, זו בחירה טובה. זה אומר שאם אתם מחפשים מצלמה פנימית שתשמור על חיות המחמד או על הילדים שלכם, או מערכת של מצלמות חיצוניות לפקח על הכניסה לבית שלכם, יש מבצעים במחיר זה.

בעת התקנת מצלמת מעקב אלחוטית

זכור כי רכישת מצלמה ביתית חכמה היא טובה בדיוק כמו המקום בו ברצונך להתקין אותו. מצלמות מעקב הן קוויות או אלחוטיות, וההתקנה הדרושה תלויה במידת הגלוי שברצונך למקם את המצלמה ובאיזה "גלוי" היא. ״הם רוצים להיות. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש במצלמות פנימיות וחיצוניות ללא בעיות משמעותיות. אם הפתרון שלך כולל מספר מצלמות, זה יכול להרגיש מרתיע למצוא פיתרון למערכת מצלמות האבטחה האלחוטית שעשויה להיות לך בראש. אם יש לך פעמון וידאו שמפקח על המרפסת שלך, בשילוב עם מצלמת מעקב חיצונית המכסה את החלק הקדמי והאחורי של הבית שלך, זה עשוי להספיק. יש אנשים שמתקינים מצלמות גדולות יותר בחוץ באזורים שהם יודעים שעוברים פיקוח וידאו, והם יהיו גלויים. אתה יכול גם למצוא מצלמות נסתרות קטנות יותר ברשת, כגון מצלמות זעירות המסתתרות בשעוני מעורר או מצלמות חריר קטנות המתאימות למערכות אינטרקום. אם כבלי וידיאו מובילים מהקיר או מהתקרה למקלט המצלמה או למכשיר ההקלטה, התקנת מערכת מצלמות מעקב אלחוטיות אינה מצריכה את הסכמת המשכיר.

מצלמת אבטחה נוספת שיש לקחת בחשבון אם אתם רוצים אור

רעש וצליל בכל האזורים – כדי לגרש פורצים זו מצלמת אבטחה. דרך אחת היא לקלוט מבחוץ, אחרת היא לקלוט מבפנים. בין אם אתם שוכרים ובין אם אתם בבעלותכם, ברצונכם לפקוח עין על ביתכם בזמן שאתם לא נמצאים, ומצלמות מעקב יכולות להגן על העסק שלכם ולהגביר את האבטחה בצורה משמעותית. לפני שתשקיע במערכת מצלמות מעקב, עליך לשקול מי עוקב אחריך ומה אתה עושה כדי לפקח עליהם.

מאפיין חדש ומרתק שתוכל להוסיף למצלמות המעקב שלך לבית או לעסק הוא ניתוח וידאו, וזה אחד ההיבטים החשובים ביותר במערכת מצלמות מעקב.

ישנם שני סוגים עיקריים של מצלמות שניתן לחבר למערכת מעקב וידאו

ושניהם מסוגלים להשתמש בהדמיה תרמית. מבחינה טכנית, מרבית מצלמות המעקב תומכות הן בראיית לילה והן בראיית לילה אמיתית על בסיס התעצמות תמונה והדמיה תרמית. עם זאת, שמות מותג כגון FLIR הם לעתים קרובות היחידים הזמינים עבור מצלמות שלא תמיד ניתן להבחין ביניהם לבין מצלמת מעקב רגילה. אין אפשרויות הקלטה, אך מצלמות אלו מתאימות למצלמות תרמיות.