משכנתאות יעילות באנרגיה VA, או בקיצור VA EEM, הן תוספת – בה תוכלו לאשר שדרוגים חסכוניים באנרגיה. ניתן להגיש בקשה כמעט לכל סוגי הלוואות המשכנתא ב- VA, כולל הלוואות מימון מחדש. פרדי מק משכנתאות רב-משפחתיות ומסחריות קיימות יהיו זכאיות להלוואה נוספת מפרדי מק אם הן מכוסות למשך שלוש שנים לפחות ועד למשך משכנתא למגורים עד חמש שנים. אם אתה מתכנן לממן מחדש את הנכס שלך, תהליך חישוב סכום ההלוואה החדש שלך דומה לחישוב ההלוואה הנוספת המקסימלית. הגיע למתווך המשכנתא או המלווה שסיפק לך את ההלוואה המקורית ובקש מהם ייעוץ לגבי גודל ההלוואה הנוספת שלך. ייתכן שתרצה לשאול את מתווך המשכנתא והמלווה כמה משכנתאות נוספות אתה רשאי לקבל וכמה זמן אתה יכול לחכות בין ההלוואות לפני שתקבל יותר מאחת. אם אינך יכול להרשות לעצמו פיקדון של 20 אחוז בבנק, קבלת משכנתא יכולה לעזור.

אם אתה מרוצה מההלוואה הנוכחית שלך ל- VA וברצונך לתקן את הבית שלך, הלוואת VA נוספת עשויה להיות שווה את זה.

משכנתא שנייה יכולה להיות גם דרך טובה לאיחוד חובות באמצעות הכסף מההלוואה השנייה לתשלום חובות אחרים

אשר עשויים להביא לריבית גבוהה עוד יותר. אבטחת הלוואה נוספת הינה זולה יותר ממימון מחדש – יעילה יותר מאשר קבלת מספר הלוואות נוספות לאורך השנים. התוכנית הנוספת חלה על רכישות בהן הקונה לוקח את המשכנתא הראשונה ומבקש מימון חוב.
למידע נוסף על משכנתא משלימה כדאי לגשת לאתר contact.org.il

אם יש לך הלוואה מפאני מיי או פרדי מק

אחת הדרישות לסיום ה- PMI היא שאתה חייב להיות בעל הוכחת תשלום מקובלת. ודא כי כל שיעבודים על הנכס המובטחים כנגד הלוואות המשכנתא הקיימות שלך, וכל שיעבודים המובטחים בהלוואה כפופה שנרכשה מפאני מיי הינם בעלי מימון אמון. אם לא, הם חייבים להיות במיקום טוב עם תאגיד ביטוח הפיקדונות הפדרלי (FDIC) או עם האוצר האמריקני.

השיעור במשכנתא השנייה שלך נוטה להיות גבוה יותר משום שהוא מוחזר רק כאשר המשכנתא הראשונה מוחזרת

אם אתה מתכנן לבצע תשלומים נוספים כדי לשלם את המשכנתא מוקדם, תרוויח מה- MPI מכיוון שגובה ההלוואה שהוחזרה יקטן עם החזר המשכנתא והסכום שאתה לוקח נמוך מהמשכנתא הראשונה שלך. PMI תשיב למלווה המשכנתא שלך אם ברירת המחדל של הלוואתך או שהבית אינו מסוגל להחזיר את החוב במלואו לפני העיקול או המכירה. במקרה שההלוואות שלך מחודלות, מלווה המשכנתא הראשון שלך ישולם תחילה, אך אם אתה מחדל בהלוואות וביתך אינו מסוגל להחזיר את החוב לפני העיקול המלא, ה- PMI יחזיר למלווים המשכנתא שלך.

לפאני ופרדי יש תוכניות הלוואות משלימות המסייעות לך להגדיל את סך ההלוואות שלך על ידי הגדלת ערך ההלוואה הכולל – לערך המשכנתא הראשונה שלך והמשכנתא השנייה שלך למימון מחדש שלך.

חוק המס הנוכחי בארה"ב אינו מאפשר ללווים לנכות את דמי ביטוח המשכנתא ששולמו

ולכן הלווים עשויים להעדיף להעניק ביטחון נוסף למלווה. משכנתא SI תאפשר ללווה להשתמש במס זה – השתתפות עצמית ללא ריבית המשולמת על הלוואת דירה – ולהפחית את חשיפתו של המלווה המשכנתא לסיכון ולמצב טוב יותר של המלווים הביתיים להציע מוצרים מתחרים בשוק. במקום לחייב את הלווים בריביות גבוהות יותר לכיסוי עלות תשלום הריבית על הלוואות לבית, המלווים צריכים לאפשר ללווים לנכות את מסיהם על פרמיית ביטוח המשכנתא שהם משלמים. אין לחייב במס הכנסה זו כהכנסה חייבת במסגרת מערכת מס הכנסה פדרלית.

בחלק מהמקרים, המלווים המשתתפים ב- VA יצטרכו לספק אשראי נוסף, מה שעשוי להפוך תשלומי משכנתא גבוהים יותר מיותרים בהשוואה לסכום החיסכון שיצטבר לאורך זמן בחשבונות השירות.

סוג אחר של כיסוי

הוא ביטוח משכנתא (MPI), אשר יכול להועיל אם אינך יכול להחזיר את המשכנתא. אם בסופו של דבר אתה מקבל משכנתא PMI, עליך להיות מודע לכך שיש כמה חברות המציעות כיסוי כזה. לפני שתדון האם עליך לקחת הלוואת דירה אצל מבטח משכנתא פרטי או לא, זה עשוי להיות מועיל לבחון כיצד זה עשוי לעזור לך או לפגוע בו.

MPI מגן עליך מפני אובדן המשכנתא עצמה כמתואר לעיל

אך הדבר נדרש רק אם הלווה ימחיק פחות מ -20%. PMI אינו מגן עליך אם המלווה מעניק לך משכנתא בשיעור גבוה יותר, למשל, לתקופה של 30 שנה. אם תקופת הלוואת פאני מיי שלך היא יותר מ -30 שנה, תוכל להאריך את הלוואתך המשלימה ל -20 שנה בעזרת מבטח משכנתא פרטי. את המשכנתא השנייה יהיה צורך להחזיר בשיעורים קבועים או משתנים, בהתאם להסכם ההלוואה שיש לך עם המלווה שלך.