המקום הבטוח ביותר לתינוקות וילדים מתחת לגיל 13 הוא במושב האחורי. כאשר ילדים נמצאים ברכב, אין לנהגים להשתמש ברדיו, בנגן תקליטורים או באוזניות כדי להאזין למוסיקה או לצלילים מסיחים אחרים. כאשר ילדים מתרגשים ועסוקים במשחק באזור לא ידוע, סביר יותר שהם ישכחו אמצעי אבטחה וזקוקים להשגחה מתמדת.

השימוש במושב ילדים מפחית את הסיכון למוות ב -71% לילדים מתחת לגיל שנה וב -54% לילדים בין שנה לארבע (4). כולנו רוצים ליהנות מהריגוש בגלישת הגלים, והמושבים המגוונים שלנו מאפשרים לפעוטות, תינוקות, ילדים ומבוגרים להתנדנד בבטחה.

מגרש המשחקים האוניברסלי של פיירמונט כולל שפע לילדים מכל הגילאים

אזור משחקים לילדים עם קירות טיפוס ומגלשות, ופעימות תופים כשהפעמון מצלצל. עם יותר מ -70 אזורי משחק, מגרש המשחקים ברטון פארק נגיש לילדים מכל היכולות הפיזיות. במגרש המשחקים יש רמפות ללא מכשולים ומבני משחק המתאימים לגילאים לילדים מגיל 5 עד 12, וכן שילוט ברייל ושלטים ספרדיים.

רחוב מוריי וג'סטין דרייב משחקים

היא סדרה של חפיסות, גשרים ומגלשות מלאי דמיון המשלבים אלמנטים מהפארק כדי להקל על ילדים עם מוגבלות פיזית, התפתחותית ורגשית-קיר טיפוס, אפולו מערבולת, מבני כבלים מסתובבים ואזורי משחק אדמה, מים ואדמה צבעוניים – עד כמה. מרכז החינוך לילדים הוא מגרש משחקים מקורה נגיש לילדים. ילדים מבוגרים יותר יכולים ליהנות מאזור המשחקים הפנימי כולו ומפעילויות מקורות רבות לילדים, כולל שביל לוחמי הנינג'ה, טרמפולינות, בורות קצף ועוד אטרקציות רבות למשפחות בכל הגילאים.

Fun Run Kids Indoor Playground מציע משחק פתוח מדי יום לילדים מגיל 12 ומעלה

תיהנו מחדר הכושר הפתוח וזמן ההתעמלות עם תינוקות במגרש המשחקים המקורה והמשחק הפנימי לפעוטות בקיץ. משחק מקורה לילדים We Rock the Spectrum פתוח לכל הילדים בכל הגילאים והיכולות, ומגרש המשחקים מהנה במיוחד לילדים צעירים.
עבור מידע על מתקני משחק ומתקני משחק לגני שעשועים מבית אלו את ניצן מומלץ להעיף מבט ב- elo-nit.co.il

צור אזור משחקים קל לשימוש המספק חוויית חיבור מהנה לסבים וסבתות, מטפלים לקשישים וילדים. בין אם ילדכם צועד, זקוק לכיסא גלגלים, בעל לקות חושית או בעל כישורי ילדים אחרים, יש מה לשחק במגרש המשחקים הזה.

הוספת מבנה משחקים או מגרש משחקים מלא לחצר האחורית שלך

השטח המשותף, מתחם הדירות או החדר המשותף יכולה להפוך אותו לידידותי יותר למשפחות ולהגדיל את ההנאה של הילדים שגרים שם או מבקרים בבית, בדירה להשכרה או בפארק שלך. השימוש במספר ציוד משחקים יכול להביא הטבות משמעותיות לילדים שרוצים להיות מעורבים במשחק. ילדים אוהבים להסתיר ולשחק משחקים עם צינורות המוסיפים נופך של ממד למשחקייה פשוטה.

ג'ימבורי מציעה מתקני שעשועים מהנים לתינוקות ומקורים שבהם ההורים יכולים לקחת את ילדיהם לחקור

ללמוד ולשחק. בין אם אתם מחפשים מגרש משחקים מקורה לפעילויות, חדר כושר פתוח, מגרש משחקים לתינוקות או ריצת ילדים, תוכלו למצוא אותו כאן. אנו יוצרים ומפתחים ציוד חדש ושמים ציוד משחק תחת קטגוריה רחבה של מבני משחק קלאסיים.

יש מגרש משחקים משפחתי בעיר ברלינגטון. יש אזור בריכה לילדים ולהורים, אזור חולי ומגרש משחקים למשחקים כגון שחמט ענק ודמקה. בחר אחד ממשחקי המשחקים הבאים לביקורך הבא במגרש משחקים מקומי.

תצטרך להשקיע קצת יותר זמן בניקיון ובמגרפה

כדי לשמור את מאלץ הגומי מחוץ למגרש המשחקים, אך תגלה שזה שווה את זה בתמורה למשטח רך שבו ילדיך יכולים לשחק. במקביל, מאלץ עמוק מספק כריות נוספות לילדים במגרש המשחקים. כבונוס נוסף, אם תסיר את מבנה המשחק כשהילד שלך גדל ממנו, יש לך דשא יפה ופונקציונלי שתוכל להשתמש בו למטרות אחרות.

בסך הכל, דשא מלאכותי הוא כיסוי לתחזוקה נמוכה של מגרש המשחקים, המרפד נופל, מפחית את סכנות החלקה ומעידה ונמשך עד שילדך צומח ממבנה המשחק.

הנדנדה היא יצירה נצחית שהייתה בשימוש ילדים ומבוגרים כאחד במשך שנים. כולנו זוכרים איך היה לשחק עם נדנדה ורוצים לראות אם יש נוף למגרשי המשחקים שלנו.

לא משנה מה העונה, ילדך יבקש ממך לצאת לטיול במגרש המשחקים. צא לפינה ותהנה מהטמפרטורות המתקררות של הטיול, או צא החוצה ליום של מגלשות, פני סלע ואתגרים (כמובן).

בין אם אתה מתכנן לבנות מגרש משחקים בחצר האחורית שלך או לשמור על מגרש משחקים שפולש על ידי עשבים שוטים

להלן כמה טיפים שיעזרו לשמור על שטח חיצוני בטוח, נקי ונטול עשבים לילדים. הם יכולים להרוג או למנוע עשבים שוטים במגרשי משחקים בדרכים רבות הבטוחות לילדים. אתה מוזמן להשתמש ב- Roundup לצורך הדברת עשבים במגרש המשחקים.

הם רוצים להימנע משימוש במשככי עשבים כימיים במגרשי משחקים. זהו דאגה מיוחדת לילדים קטנים שמשתמשים במגרש המשחקים. עשבים שוטים אינם נובעים באדמה מלוחה והמלח הכלול באדמה אינו מזיק לילדים במגרש המשחקים.

באד אדום הוא אחד ממבני המשחק הטובים ביותר לילדים מגיל חמש ומעלה. מגרש משחקים זה כולל מספר גני שעשועים ופארק שבילים וכולל שבע מגלשות, פני סלע ואלמנטים של חבל דמוי ספיידרמן.

ליידי מרג'ורי אלן הורטווד, אדריכלית נוף ודוגלת בילדים, רצתה לעצב מגרש משחקים עם חלקים רופפים שיכולים לנוע, לתמרן וליצור מבנים מאולתרים משלהם.