נוטריון אונליין

נוטריונים רבים שואלים כיצד הם יכולים להגיש בקשה לספק שירותי נוטריון מקוון מרחוק (RON). נוטריונים מקוונים מרוחקים יכולים לאמת מסמכים עבור חותמים בכל מקום בארצות הברית או מחוצה לה. נוטריונים מקוונים הם גם נוטריונים למסמכים אלקטרוניים, אך החותם והנוטריון נמצאים בשני מקומות שונים. חוק זה מאפשר לנוטריונים בפלורידה לבצע אימות מקוון מרחוק של נוטריונים לאחר השלמת דרישות הבקשה וההכשרה.

כל אדם שרוצה להיות נוטריון חייב לפנות לקנצלרית בית המשפט העליון של המחוז בו מתגורר האדם או

אם מגיש בקשה לפי סעיף 45-17-7 לקוד, לקנצלרית בית המשפט העליון של המחוז שבו האדם עובד או בעל עסקים. על המבקש למלא את טופס הבקשה שסופק על ידי מזכיר המדינה ולקבל אג"ח נוטריון בסכום של 5,000 דולר מחברת האג"ח או מהערבים. לאחר שהבקשה שלך תתקבל ותחשב מספיק, תקבל הודעת כרטיס אשראי ששילמת את עמלת ההגשה המקוונת (למעט אלה שנגבו מטעם DC או הממשל הפדרלי) באמצעות כרטיס אשראי.

שים לב שאם אתה נוטריון שתקופת העמלות שלו מסתיימת בחודשים הראשונים של השנה הקלנדרית (ינואר

פברואר, מרץ), עליך להגיש את בקשתך לאחר תחילת השנה החדשה. שים לב שאם היית בעבר נוטריון במדינה אך פג תוקף העמלה שלך, עליך לשלוח דוא"ל למשרדנו ולבקש שחזור – אינך יכול להשתמש בתהליך הבקשה החדש. לאחר שהמדינה תאשר את בקשתך, נשלח אליך אישור הועדה הנוטריונית, החותם הנוטריוני האישי שלך ויומן לאישור מסמכים נוטריוני. אם זו הפעם הראשונה שאתה מגיש בקשה לוועדת נוטריון, אנא בצע את השלבים שלהלן כדי להשלים את הבקשה המקוונת שלך.

אם לא תעשה זאת, תצטרך להגיש בקשה חדשה ואגרה חדשה כדי להיות נוטריון. לאחר אישור בקשתך (בדרך כלל 3-5 ימי עבודה), תקבל גם מייל המכיל את שטר הנוטריון החדש.

ועדת נוטריון ומשרד נוטריון מקבלים כעת בקשות למעמד נוטריון ולחידוש עמלה באופן מקוון

ניתן למלא בקשה חדשה ולהגיש באופן מקוון למשרד ONCA. יש למלא את כל הבקשות על מנת שהבקשה תטופל. כאשר בקשת ההסמכה שלך תאושר, תקבל דוא"ל עם זיהוי מועמד וקוד גישה כדי שתוכל להירשם באופן מקוון לבחינה המוקדמת של הנוטריון הנדרשת.

ההערכה המוקדמת נעשית באופן מקוון ויש להשלים לפני שהמועמד יוכל להירשם לבחינה הנוטריונית

לאחר שציינת ציון הקשור לבחינה מוקדמת של נוטריון, תוכל להירשם באופן מקוון לבחינה נוטריון ציבורי. תהליך הגשת הבקשה מצריך מילוי טופס מקוון, קורס הכשרה מקוון ובחינה נוטריונית מרחוק. לאחר אישור טופס ההרשמה תקבלו הודעה על הרשמה לקורס חובה (הקורס יועבר באמצעות וובינר).

השתמש בדוא"ל האישור כדי להתכונן לפגישת האימות שלך ולהיפגש עם הנוטריון שלך באינטרנט. ראשית, תקבע פגישה עם נוטריון, זמין באתר OneNotary.
עבור פרטים נוספים על נוטריון אונליין עליך לבדוק כאן: notaryon-online.com

פגישת אישור נוטריון מקוונת מתחילה כאשר הנוטריון לוחץ על כפתור "התחל הפעלה" ואתה לוחץ על "התחבר" בצד שלך

לאחר מכן, הנוטריון מדביק חותם נוטריון דיגיטלי ובמידת הצורך אישור נוטריון. לאחר אישור זהות החותמים, הנוטריון המקוון משלים את שטר הבעלות על ידי צירוף החותם האלקטרוני של הנוטריון והתעודה הדיגיטלית. באימות נוטריוני מקוון מרחוק (RON), הדרישה החוקית מהמבקש להופיע באופן אישי ופיזית בפני נוטריון מתקיימת באמצעות שימוש בטכנולוגיות תקשורת אלקטרונית אורקולית.

אימות זהות מרחוק מקוון

הוא תהליך של אימות זהות אלקטרוני של מסמכים, שבו החותם והנוטריון אינם נוכחים, אך יכולים להשתמש בטכנולוגיית אודיו-וידאו מאובטחת כדי לתקשר בו זמנית. לצורך אימות זהות מקוון, נוטריונים וחותמים חייבים להיות בעלי חיבורי אינטרנט אמינים, מצלמות, רמקולים ומיקרופונים. כדי להגיש בקשה להיות נוטריון מקוון, תחילה עליך להגיע להסכם עם חברה שתספק לך את התמיכה הטכנית הנדרשת לביצוע אישור נוטריון מקוון. טכנולוגיה שתשמש לצרף או לאגד באופן הגיוני אישורי נוטריון אלקטרוניים, חתימות וחותמות לקבצים אלקטרוניים; טכנולוגיה לאימות זהות וניתוח אישורים; טכנולוגיה לאחסון ותחזוקה של רשומות ועידות וידאו ושמע של מפגשי אימות רשת טכנולוגיה.

אישורים דיגיטליים חייבים להיות מונפקים על ידי ספקים של צד שלישי

חייבים להשתמש בטכנולוגיית תשתית מפתח ציבורי (PKI), וחייבים לעמוד בתקן X.509. כמו כן, על החותם לשלוח אליך את המסמך החתום תוך 30 יום לאחר אימות הזהות מרחוק, על מנת שתוכל להשלים את התעודה ולהדביק את החותם הרשמי החתום שלך. בטרם יהפוך המבקש לנוטריון רשמי, עליו להירשם שם.

אם אדם אינו מסוגל פיזית לחתום על השטר

הוא יכול לבקש ממישהו שאינו נוטריון לחתום על המסמך. בשני המקרים, בטרם נוטריון יבצע מעשה נוטריוני כלשהו בקשר למסמך מחשב או יודיע ללקוח מרוחק המתייצב בפני נוטריון באמצעות טכנולוגיית תקשורת, על הנוטריון להודיע למחלקת המדינה כי הנוטריון יעשה זאת. … נוטריון מקוון הוא נוטריון מורשה במדינת טקסס אשר מורשה לבצע אימות מרחוק באמצעות ועידה אורקולית במקום ללכת פיזית לנוטריון במהלך האימות.

נוטריונים מאושרים של RON יכולים לאמת מסמכים אלקטרוניים ב-100% באינטרנט באמצעות שיחות וידאו דו-כיווניות בזמן אמת עם לקוחות

היכולת לקבל מסמכי אישור באינטרנט מפשטת את כל התהליך עבור נוטריונים ולקוחות. קיומו של נוטריון באינטרנט מפשט ומוזיל מאוד את עלות השגת מסמכים נוטריוניים. זה גם הרבה יותר קל לקבוע פגישות נוטריונים מקוונות, כי נוטריונים מקוונים יכולים לקיים יותר פגישות ביום מאשר נוטריונים מסורתיים.

נוטרייז קיבלה את הבחירה שלנו בתור הטובה ביותר מכיוון שאתה יכול להיפגש עם נוטריון באינטרנט 24 שעות ביממה

שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה באמצעות המחשב, אנדרואיד, אייפון או אייפד. החברה רשמה צמיחה של 600% בשנת 2020 והכריזה על שותפות עם Adobe Sign באוקטובר 2020 כדי לספק שירותי נוטריון מקוונים ושילוב חתימה אלקטרונית.

הנוטריון והחותם על ההסכם יכולים לצ'אט בווידאו דרך האינטרנט במקום להיפגש באופן אישי. בנוטריונים מקוונים, החותם מופיע באופן אישי מול נוטריון מרוחק בזמן אמת תוך שימוש בטכנולוגיית אודיו-וידאו. כמו נוטריונים מסורתיים, RON מתחיל עם נוטריון מקוון המוודא את זהות החותמים ומוודא שהחותם מבין את המסמך ומוכן לחתום עליו.

נוטריונים קיימים יכולים להמשיך לאמת בכל שפה עד לחידוש המינוי שלהם

עבור נוטריונים קיימים, תוכל להשתמש באלו שברשותך, אך עם חידושם ועבור פונים חדשים, לחברות המספקות תהיה פורמט חדש. בעת הגשת בקשה להרשאה נוטריונית מרחוק, תתבקש לבחור לפחות ספק אחד שבו אתה מתכוון להשתמש.

 

הירשם לניוזלטר

דילוג לתוכן