אם אתה רוצה לוגו מקצועי, אך לא רוצה ליצור משהו מאפס, ספריית תבניות ענקית יכולה לעזור לך ליצור לוגו משלך ללא צורך בהעסקת מעצב גרפי. עיצוב לוגו באופן מקוון היא דרך לעצב מחדש את הלוגו שלך… במאמר זה נבחן כמה מיצרני הלוגו המקוונים ותבניות הלוגו בהן תוכלו להשתמש כדי ליצור לוגואים איכותיים למראה מקצועי בלי ללמוד עיצוב גרפי או להעסיק מעצב!

אם אתה חושב שאתה מתאים מאוד לפרויקט עיצוב לוגו, אנו מזמינים אותך לשתף איתנו פעולה. אתה יכול גם לשכור אחד ממעצבי הלוגו שלנו שיעבוד איתך על אחד שיהפוך את עיצובי הלוגו שלך לטובים ככל האפשר.

אם אתה זקוק לרעיונות בדרכים

עיין ברשימת הלוגואים הטובים ביותר של 3 אותיות שיוצרו אי פעם, או אם אתה מחפש סמלי לוגו מדהימים למגוון מכשירים, עיין במדריך לעיצוב הלוגו שלנו לסמארטפונים , טאבלטים ומכשירים ניידים אחרים. אם עשית את זה כל כך רחוק ועדיין לא מצאת דף שמתאים לעיצוב הלוגו שלך, נסה את Ucraft בחינם. אנא השאירו תגובה למטה עם טיפים אחרים לעיצוב לוגואים שיש לכם או סתם רוצים לשתף אותנו בתהליך שלכם.
כדי לקרוא עוד על עיצוב לוגו לבד או עם מעצב גרפי או סטודיו לעיצוב גרפי, מה עדיף? ניתן להעיף מבט ב- dnamedia.co.il

Logo Type Maker

הוא יצרן לוגו מקוון שעוזר לך ליצור את לוגו החברה שלך תוך מספר דקות בלבד. כל שעליך לעשות כדי להשתמש ב- Logomaker הוא להזין את שם המותג שלך, לבחור תבנית ולאחר מכן להתאים אישית את הלוגו שלך עד שתהיה מרוצה מהתוצאה. ניתן גם להתאים אישית את הלוגואים שתכננתם, שייקח מעט יותר זמן, אך התהליך יישאר פשוט ופשוט. ניתן לייצא את הלוגו למגוון פורמטים כולל אינטרנט, טלפון נייד, טאבלט ושולחן עבודה.

מאפיין מגניב נוסף של מעצב הלוגו המקוון הזה

הוא שתוכלו להקים תחרות לעיצוב לוגו מקצועי. אם אינכם מעוניינים להשתתף בתחרות לוגו, תוכלו לבחור ב- Logo Maker, המאפשר לכם לבחור מתוך מאות לוגואים שנוצרו על ידי קהילת העיצוב. הטוב ביותר: תוכלו לעצב את הלוגו שלכם בחינם ולהתחיל להשתמש באופן מיידי ב- Logo Creator!

תוכלו גם להוריד ולערוך את עיצוב הלוגו של אדם אחר באפליקציה ולהוסיף את הלוגו המוגמר שלכם לכרטיס הביקור שלכם עם כל מספר תבניות

אם אינך מוצא כלי מקוון המתאים לצרכים שלך, תוכל גם לעצב לוגו משלך עם תבניות שהוכנו מראש. בהקשר זה, וודא שעיצובי הלוגו שלך הם בפורמט וקטורי רסטר. לאחר שתכננת את הלוגו שלך, כל שעליך לעשות הוא להוריד קובץ לוגו ברזולוציה גבוהה ואתה מוכן לצאת לדרך. לאחר שמצאת קונספט לעיצוב לוגו, פשוט לחץ עליו ותאהב אותו כדי להתחיל בתהליך ההתאמה האישית.

גרפיק ספרינגס

היא יצרנית לוגו מקוונת בחינם שיש לה מגוון תבניות לוגו לבחירה. אינך זקוק לשום ניסיון עיצובי בכדי להשתמש בתוכנת עיצוב לוגו זו, אך אתה יודע שהיא חזקה בהרבה מכל אחת מהאפשרויות שלעיל. לאתר יש ממשק מאוד ידידותי למשתמש שמאפשר לכם להשתמש בכלי עיצוב לוגו בכדי להחיות את הלוגו שלכם. לאחר שבחרת את המעצב שלך, עיין בתיק העיצובים שיצרת. באתר האינטרנט שלהם תוכלו למצוא מידע נוסף על עיצוב הלוגו שלהם וכלי העיצוב.

הדבר הראשון שעליך להבהיר

הוא מקרה השימוש בעיצוב הלוגו שלך, כמו גם הגופן, הצבע, הגופן והפתרונות הטיפוגרפיים. התבונן במקרי השימוש השונים בסוגים שונים של עיצובי לוגו וראה כיצד תוכל לשלב אלמנטים שונים מהם במקומות אחרים לשימושך – אותיות גדולות, כגון צבעים, גופנים, סגנונות וכו ', בין אם אתה משתמש במותג לוגו, טיפוגרפיה. פתרון או שילוב של האמור לעיל, עיצוב הלוגו יזהה את העסק שלך.

לוגו יעיל

הוא בעל עיצוב ייחודי ויכול לכלול הדגשה גרפית ושימוש בשם, או שילוב של שמות המודגשים בגרפיקה. עליך לעשות זאת עם Maker Type Logo, אז התחל על ידי בחירת תבנית הלוגו בשחור לבן מתוך האפשרויות המוצעות ולחץ על "צור לוגו כעת." התחל בצורות וסמלים. אם ברצונך להוסיף טאץ 'דקורטיבי ללוגו שלך, תוכל להתחיל איתו ולהשתמש בו בדרכים שונות, כגון הוספת קצת יותר צבע ועוד כמה אלמנטים דקורטיביים. הזן את שמך ואת החברה שלך ואז לחץ על כפתור "צור לוגו" בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

אם אינך רוצה להוציא כסף על יצרן לוגו, תוכל גם להשתמש ב- Logo Type Maker כדי לצלם צילום מסך של הלוגו שלך.

המעצב הגרפי טיילר ליטווין

שתכנן סמלי לוגו עבור HubSpot וארגונים אחרים, אומר כי חמשת העקרונות הללו מונעים ממעצבים להשתגע בעת עיצוב לוגו חדש. בין אם אתה מתחיל או סתם זקוק לרענון, עקוב אחר הטיפים והטריקים הבאים כדי ליצור לוגואים ממש טובים. עכשיו שאתה יודע מה לעשות עם עיצובי הלוגו שלך, בואו נסתכל על ארבעת האלמנטים המרכזיים המרכיבים את הלוגו ונתחיל להשתמש בהם. ראשית, בחר צורה בסגנון צבעי מים כרקע, ואז תוכל לערוך את הצבעים, להוסיף טקסט ולהתאים אישית את צבעי המים והלוגו שלך!

ההמלצה החמה שלנו זה להשקיע במעצב גרפי עם ניסיון או בסטודיו לעיצוב גרפי עם כישרון כדי לקבל תוצר איכותי, נשמח לעזור לכם לקבל החלטה טובה לגבי עיצוב גרפי ב – DNA MEDIA

ממש באתר הזה https://www.dnamedia.co.il/