פילאטיס מכשירים

כשאנשים מכירים את הפילאטיס, לרבים מאיתנו אין מושג שאנחנו צריכים להשתמש בציוד פילאטיס כמו רפורמר או קדילאק כדי להגיע לאימון הטוב ביותר. בהתחשב בכל מה שיש שם, איך אתה יכול לבחור את הרפורמה המושלמת בפילאטיס? חלקם מתוארים כיתרונות ויתרונות על פני אחרים, אך מה עם כל מה שביניהם?

במדריך זה נבחן כמה מאולפני הפילאטיס

ציוד מיוחד המשמש כיום בפילאטיס. הרפורמר הוא המכשיר הידוע והנפוץ ביותר שנמצא באולפני פילאטיס רבים. מכיוון שמדובר במכונת פילאטיס גדולה יחסית, אנשים רבים בוחרים שלא לשמור אותה בחדר הכושר הביתי שלהם.

אם יש לך שטח ותקציב מוגבלים למכשיר

אך עדיין רוצה משהו שמציע מערכת התנגדות, כיסא יכול להיות מכשיר טוב לפילאטיס. כל יצרן שפיתח ומכר כיסא איכותי עם מגוון רחב של מערכות התנגדות יכול לעזור לכם להביא את הפילאטיס הביתה ולתת לכם ללכת עם עמוד שדרה כואב.
לעוד פרטים בנושא של פילאטיס מכשירים יש לבקר באתר mtpilatesyoga.co.il

ברוב המקרים

אנשים שרוצים לעשות את תרגילי הפילאטיס בבית מבלי שיוכלו לקנות ציוד לשימוש ביתי חייבים לבקר בסטודיו לפילאטיס. אין זה סביר שתמצאו מכשיר שתוכלו להשתמש בו בשיעור פילאטיס קבוצתי, אך תוכלו להשתמש בו בבית משלכם בעזרת מכונה או מכשיר עם מערכת התנגדות. אם יש לך מדריך מהימן של Anahana Pilates לעבוד איתו, השיעורים המקוונים שלהם יכולים לעזור לך לשמור על האימונים שלך באופן קבוע ולהשאיר אותם על לוח הזמנים שלך בכל עת. שנית, אם אתה זקוק להפסקה קטנה מפילאטיס, עיין בפילאטיס 101 גו שלנו – מדריך המסביר את היסודות של פילאטיס ומסביר מאיפה הגיע פילטוס ומה היתרונות שלו. לבדיקת ציוד הפילאטינג שלך, אנא היכנס לשיעורי הפילאטיס ושיעורים פרטיים המוצעים ב- Firehouse Pilats בדנבר, או התקשר אלינו עוד היום בטלפון 303-945-6951. מדריך זה נועד לעזור לכם למיין את מגוון ציוד הפילאטיס העומד לרשותכם.

זהו ככל הנראה ציוד הציוד הגדול ביותר שניתן למצוא ברוב אולפני הפילאטיס בימינו

זה כנראה הציוד המהווה מדד לכל הדברים ברוב אולפני הפילאטיס שהם כיום אולפני הפילאטיס הפופולריים ביותר בעולם. מכשירים גדולים אלה כוללים את הרפורמר ומחצלת הכריות, כמו גם מגוון מכשירים אחרים כמו משקולות, מחצלות ומחצלות.

יצירה זו מאפשרת לך לעשות מגוון של תרגילים ייחודיים לכל הגוף ותוכל גם להוסיף רצועות התנגדות או מנגנים לאימון המזרן שלך

אשר בדרך כלל אינם משמשים באימון פילאטיס קלאסי. חלק ממכונות הפילאטיס במעגלי הפילאטיס הקלאסיים מציעות עמידות באביב, אחרות כמו תומך עמוד השדרה הפילאטי.

אם אתה מתקשה להזדווג או שאתה נמצא ברמה בהתקדמותך

שיעור פילאטיס יציע לך מגוון תרגילים בקושי משתנה. מכיוון שמכונות הפילאטיס השונות מגיעות בצורות ובגדלים שונים, המכונות השונות יכולות לספק אפשרויות תמיכה ומיצוב נוספות, בין אם משתמשים במזרן אחד בלבד ובין אם לא. על ידי בחירה קפדנית של המחצלות והתרגילים שלך, תוכל לקבל תוכנית פילאטיס מקיפה עם כל ציוד הפילאטיס שלך בהתבסס על רמת הקושי המתאימה לך.

אם אתה סקרן

צפה לפוסטים עתידיים בבלוג המתארים מה אתה יכול לעשות עם מכונת הפילאטיס שלך. אם אתה עושה פילאטיס בבית או בחדר הכושר, נסה את ציוד הפילאטיס הבסיסי שאתה רוצה לקנות כדי לתמוך בתרגול שלך. מומלץ להתנסות בטיסות מוקדמות אם אתה מוכן ללכת עם הנהר וללמוד את הציוד בעצמך.

אסביר גם כיצד ברצוני לשלב מדריכי פילאטיס מוסמכים מדריכי STOTT מדריכי פילאטיס בעיסוקי בפילאט – זה. אני אוהב להשתמש באיכויות הייחודיות של ציוד פילאטיס ואני אוהד גדול את שיטות האימון של StOTT.

גם ללא גישה למכונות פילאטיס גדולות

אני אוהב לשלב מחצלות בתכנית הפילאטיס שלי כדי לאתגר את הלקוחות שלי. גיבשתי תוכנית ליצירת אתגרים לגופי לקוחות בודדים על ידי שימוש במכונות פילאטיס שונות וכן בשילובם עם מחצלות ותרגילים נבחרים ליצירת איזון. ניתן להעריך ספרי פילאטיס רבים בזכות יכולתם ללמד אותנו היסטוריה, תרגילים ועקרונות של פילאטיס.

הכוונה במאמר זה

היא לדון בציוד הבסיסי הנדרש לתרגול פילאטיס בהצלחה, כמו גם בכמה מציוד הפילאטיס הפופולרי ביותר. לאולפן, אולי למדתם להכיר את המושג "מכונות פילאטיס", המכונות גם מכשירים בזמן שהייתם בסטודיו לפילאטיס. כדורי כושר ולהקות הפכו פופולריים לאימונים בחדר כושר ובבית, אם כי הם אינם פילאטיס מסורתיים מהנדסים שדואגים מאוד לפילאטיס ולציוד שלה, כמו גם למי שמשתמש בו, כמו מהנדסים, אדריכלים ומהנדסים.

הירשם לניוזלטר

דילוג לתוכן