רשימת אתרים

דף זה נצפה 13.89 מיליון פעמים בשנת 2014, מה שהופך אותו לדף השני ביותר ביקר בעולם, מאחורי גוגל בלבד. הסיבה לכך היא שגוגל היא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר ונשאר כך במשך שנים. היא מדורגת במקום הראשון ברשימת עשרת האתרים החיפושים ביותר באמריקה

Google.com הוא מקום מצוין לחיפוש מידע על מנועי החיפוש הפופולריים ביותר בעולם כמו גוגל, פייסבוק, טוויטר ו- YouTube. אם אתה משועמם, תוכל גם לראות את עשרת האתרים השימושיים הטובים ביותר שאתה יכול לבקר בגוגל אם אתה משועמם.

שני אתרים אלה עוזרים לגוגל לדעת אילו אתרים הם חברים מהימנים באינטרנט ואילו לא

אף על פי שהם ספקולטיביים, ישנם מקדמי אתרים שמאמינים כי גוגל תסמוך יותר על אתר אם הם מקושרים למספר אתרים צפויים מהתעשייה. למרות שהקישור הוא nofollow, רבים חושבים שכשאתה מקבל קישור מוויקיפדיה, יש קצת יותר אמון וסמכות בעיני מנוע חיפוש. המקור בוויקיפדיה מקשר לוויקיפדיה, קרן ויקיפדיה, ויקיפדיה וויקיפדיה. Com, כמו גם לויקיפדיה עצמה.
לעוד פרטים על אינדקס אתרים ניתן לבקר באתר indexweb.co.il

זה נותן תובנה נהדרת לצרכי החיפוש המקומיים שלך ומעניק לעסק שלך התחלה נהדרת. סקר גורמי הדירוג המקומיים של ווייטספארק מראה כי ביקורות מקוונות יכולות לעזור לכם להשתמש באתר עסקים מקומי כיום.

אנו # Ve חילקנו את הרשימה לארבע מדינות

כך שחברות עם SEO במדינות אלה יוכלו לגשת לכל האתרים שעובדים עבורן ועבור לקוחותיהם. במקום לחפש רק את אתרי הדירוג הטובים ביותר שמתמקדים בענף שלך, אתה יכול להתחלק לקטגוריות חברות בודדות ולהיכנס ישירות לחיפוש.

באפשרותך לחפש אתרים ספציפיים

למצוא אתרים העומדים בקריטריונים מסוימים, או למצוא את האתרים הבאים שנראים לך שימושיים במיוחד. חשוב לזכור כי האתרים הנ"ל מיועדים למטרת תעבורת חיפוש אורגנית בלבד. הדפים בחלק זה מופיעים בסדר אלפביתי, ולא לפי סדר עדיפות, ואתה יכול לבקר בהם בכל סדר.

שוב, לא הייתי ממליץ לקפוץ לאתרים שמקבלים מעט מאוד תנועה ישירה, מכיוון שכיסיתי אותך בכמה מהאתרים הפחות מתוחכמים. דפים עם הרבה תנועה ישירה שימושיים יותר מדפים שמקבלים מעט מאוד מבקרים ישירים או אפילו פחות ביקורים ישירים.

ישנן דרכים רבות לקדם את העסק שלך באופן מקומי

הכי טובה לקידום הינה פרסום באינדקס אתרים אך עליך להימנע מכל אתרי דואר זבל. ראשית, וודא שאתר האינטרנט שלך נמצא בכל האתרים המפורטים להלן. אם אתה לומד כיצד להקים אתר כעסק, או אם ברצונך למכור את המוצר שלך באתר זה סוג האתר שאתה צריך לבנות. אנא אל תפרסם דואר זבל או אתרים באיכות ירודה וודא שאתרי האינטרנט שלך אינם נמצאים באף אחד מאתרים אלה.

פעם היה שווה לתכנת אתר מאפס

אך כיום כמעט כל מפתח או מעצב מקצועי משתמש בפורטל אינטרנט כגון WordPress, HTML5, CSS, JavaScript או שפות תכנות אחרות כדי ליצור אתרים. זה שימושי ביותר אם אתה רואה עצמך מתכנת אתרים מנוסה ומוכשר. בניית אתר אישי קלה יותר מרוב האתרים האחרים ברשימה זו מכיוון שהמטרה פחות מונחת על כף המאזניים. פורטל אינטרנט מקושר בדרך כלל לעבודה הרבה יותר מכל אתר אחר שמתואר ברשימה.

 

כדי להקל על הדברים, ריכזתי רשימה של שירותי פורטל האינטרנט השימושיים ביותר עבור מפתחי אתרים ומעצבי אתרים. חלק משירותים אלה כוללים אירוח אתרים, שירותי אירוח, כלים לפיתוח אתרים ושירותים אחרים. הדפים ברשימה זו הם מה שאני מחשיב לפורטלי האינטרנט הטובים ביותר, בהם תוכל למצוא את מה שאתה צריך. בספריות רבות, הערכים יהיו ציטוטים בלבד.

אבל יש ספריות עם מספרי תנועה אמיתיים שיכולות לתרגם ערך אמיתי עבור האתר שלך. 48 האתרים המפורטים לעיל מציעים לך דרך יעילה וחינמית לשפר את הסיכויים שלך להימצא על ידי הקהל שלך באופן מקוון.

אתרי Infopreneur חופפים מעט לאתרי עסקים ומסחר אלקטרוני

אך הם מייצגים סוג ייחודי של עסקים מקוונים. באתרי ביקורות נישה, תוכלו להתמקד בהרחבת ביקורות הלקוחות שלכם לאתרים החשובים לכם באמת, כמו אלה התואמים היטב את הענף שלכם. רוב האתרים שואפים להרוויח כסף על ידי הצגת פרסומות באתר שלך או מכירת מוצרים או שירותים מסוימים. אפשר גם לקיים אתר עסקי שלא מוכר שום דבר ישירות, אך מעודד את המבקרים להגיע לחנות שלך אם הם מעוניינים להפוך ללקוח. אתרי מסחר אלקטרוני הם כמו אתרים עסקיים, מכיוון שהם מציעים מוצרים ושירותים למכירה במגוון דרכים.

אתר מסוג זה יכול להיות גדול למדי ולהורכב ממאות ואף אלפי אתרים

כמובן שהוא יכול להכיל סוגים רבים ושונים של תוכן, שכל אחד מהם מועיל לקהל נבחרים אחר. ישנם אתרים רבים אחרים שתוכלו לחקור, אך כדאי לזכור כי עם מספר כה גדול של אתרים יש לכם הרבה קטגוריות שונות של אתרים אלה וכולם מנסים להשיג דברים שונים.

 

הירשם לניוזלטר

דילוג לתוכן