ההיסטוריה של שולחנות וכיסאות מתקפלים

שולחנות וכיסאות מתקפלים הם המצאה מצוינת שקיימת כבר מאות שנים. הם ברכה לאנשים שאין להם מספיק מקום בבתיהם ורוצים לארח אורחים בבית. שולחנות וכיסאות מתקפלים משמשים גם במסעדות, אולמות אירועים, בתי ספר, כנסיות ועוד.

ההיסטוריה של שולחנות מתקפלים אינה ברורה במיוחד, אך מאמינים שהם שימשו לראשונה במאה ה-18 על ידי הצבא הצרפתי כשולחנות ניידים לקצינים. הפטנט הידוע הראשון על כסאות מתקפלים ניתן ל-William S. Houghton בשנת 1876 שהמציא כיסא מתקפל עם משענת מתכווננת שניתן לקפל למושב משלו.

שולחנות וכיסאות מתקפלים הם לא המצאה חדשה. הם יוצרו במשך מאות שנים. השולחן המתקפל הראשון הומצא בסוף המאה ה-19, והוא נקרא "שומר השולחן".

אומרים שהכיסא המתקפל הומצא על ידי תומס ג'פרסון בשנת 1792. הוא רצה כיסא נייד שניתן לפרק ולסחוב אותו בקלות למסיבות ארוחת ערב.

מהם שולחנות מתקפלים וכיצד הם עובדים?

שולחנות מתקפלים ידועים גם כשולחנות מתקפלים. הם משמשים בעיקר לסעודה זמנית וניתן לקפל אותם כאשר אינם בשימוש. עיצוב השולחן המתקפל הוא כזה שניתן לקפלו עם כל הרגליים יחד או רגל אחת בכל פעם.

שולחנות מתקפלים הם דרך מצוינת לקבל שולחן שהוא לא רק נייד, אלא גם מתקפל. זה מאפשר לאחסן אותו בקלות רבה יותר ומקל לקחת אותו איתך כשאתה בדרכים. שולחנות מתקפלים יכולים לשמש לדברים רבים ושונים, כגון קמפינג, תא מטען, ואפילו לשימוש יומיומי.

שולחן מתקפל הוא סוג של שולחן המתקפל לגודל קומפקטי כך שניתן לאחסן או לשנעו בקלות. הם עשויים לרוב מעץ או מתכת ומגיעים בגדלים וצורות רבות ושונות. הסוגים הנפוצים ביותר של שולחנות מתקפלים הם שולחנות דשא, שולחנות קמפינג ושולחנות מתקפלים של איקאה.

היתרונות של שימוש בשולחן או כיסא מתקפל

שולחן מתקפל הוא פתרון מושלם למגוון מצבים. הם מעולים לאירועי חוצות, תערוכות וחללי עבודה.

שולחנות מתקפלים הם גם נוחים מאוד וקלים להתקנה.

ישנם סגנונות וגדלים רבים ושונים של שולחנות מתקפלים הזמינים בשוק כיום.

שולחן מתקפל הוא דרך מצוינת לחסוך במקום ולהפוך את המשרד שלך ליעיל יותר. אתה יכול להשתמש בו כשולחן כתיבה או שולחן אוכל, בהתאם לגודל החדר.

שולחנות מתקפלים זמינים גם בגבהים שונים. אז, אתה יכול למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך. הם מגיעים עם מגוון רחב של תכונות, כך שתוכל למצוא אחד שיתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלך.

כסא מתקפל הוא עוד דרך מצוינת לחסוך במקום כשאתה עובד מהבית או ממשרד עם שטח מוגבל. אתה יכול לקפל כיסאות ולאחסן אותם עד שתצטרך אותם שוב.

איזה חומר עדיף לשולחן או כיסא מתקפל?

שולחן מתקפל הוא שולחן הניתן לקיפול לאחסון והובלה. שולחנות מתקפלים משמשים לעתים קרובות בקנטינות, קפיטריות, מטבחי בתי ספר ומקומות אחרים שבהם יש צורך לשרת מספר רב של אנשים.

שולחנות מתקפלים עשויים לרוב ממתכת או עץ. אלו המתכת קלים יותר אך יקרים יותר מאלה מעץ. שולחנות מתקפלים מעץ יכולים להתבצע ממגוון סוגי עצים כמו אלון, אורן ועץ טיק.

סוג החומר המשמש לשולחן המתקפל תלוי במטרה שהוא משמש. לדוגמה: שולחנות מתכת מתקפלים מתאימים יותר לשימוש בסביבה תעשייתית מכיוון שהם יציבים יותר ובעלי תוחלת חיים ארוכה יותר מאלה מעץ; ואילו שולחנות עץ מתקפלים יתאימו יותר לשימוש במסעדה או בית קפה מכיוון שהם מספקים מראה אלגנטי שלקוחות אוהבים.

 

תמצאו שולחנות מתקפלים את שרוליק 

שולחנות מתקפלים וכיסאות מתקפלים עשויים שניהם מחומרים שונים. שולחנות מתקפלים עשויים בדרך כלל מעץ, מתכת או פלסטיק. כסאות מתקפלים עשויים בדרך כלל ממתכת, פלסטיק או בד.

עץ הוא החומר הנפוץ ביותר לשולחנות מתקפלים מכיוון שהוא יציב וניתן לעצב אותו בקלות לכל צורה. עץ הוא גם חומר פופולרי לכיסאות מתקפלים מכיוון שהוא חזק מספיק כדי להחזיק את משקלו של אדם מבלי להישבר.

מתכת היא החומר הנפוץ ביותר לכיסאות מתקפלים מכיוון שניתן ליצוק אותה לכל צורה מבלי להישבר והיא מספקת תמיכה טובה למשקל האדם. פלסטיק אינו פופולרי כמו מתכת או עץ מכיוון שהוא אינו מספק תמיכה רבה כשמישהו יושב בכיסא ונשבר בקלות כאשר מישהו נשען עליו חזק מדי. בד אינו נפוץ מאוד באף אחד מסוגי הרהיטים מכיוון שהוא מגיע בדרך כלל רק בצבע אחד ואינו יכול להיות יצוק לכל צורה כמו חומרים אחרים.