קאו קנגורו, הקפיצה האקזוטית, חוזר לעולמו הביתי בקאייג'ו במשחקו החדש הראשון מזה 15 שנה. במרץ 2016 צץ "קנגורו" וחשף סגנון אמנות מפורט ופלטפורמה לינארית.

קנגורו הוא משחק ארקייד שיצא בשנת 1982 ומומלץ לאמולטורים, אך לא סופק לו אמולטור.

קאו

שפותחה על ידי X-Ray Interactive ופורסמה על ידי Titus Interactive, החלה את דרכה כמשחק Dreamcast ו- Windows בשנת 2000 ובהמשך הצטרפה ל- Game Boy Advance בשנת 2001. כמו רוב המשחקים בתקופתו, קנגורו הועברה אל מערכות רבות ושונות, כולל ה- Atari 2600 ו- Atari 5200. מגזין הווידיאו בדק גרסת Atari 5200 של Kangoo בעמודה Arcade Alley וקיבל הערות מעורבות.
למידע נוסף על שעשועון קנגרו יש לגשת לאתר https://nikerunning.co.il

לסיום סדרת בעלי החיים, יש לנו משחק בו ילדים קופצים על בעלי חיים שנמצאים בכל רחבי העולם. בנוסף להכרזת המשחק החדשה, המשחק נעשה בחינם לחלוטין ב- Steam. המשחק רשום כ- Steam כמו סרטן אנימציה הזוחל לאורך חוף הים.
למידע נוסף על שעשועון קנגרו באפשרותך להעיף מבט ב- https://pfs.co.il

בפאזל

על התלמידים לפתור 15 משימות שונות בצורה נכונה על ידי התאמת 13 חלקי קנגורו יחד. קנגורו חייב לקפוץ וכאשר מורידים את הכלוב מספיק נמוך, האם קנגארוס מטפסת למעלה ופוגעת בערימת הקופים כדי להוריד אותה ולקבל את הכלוב לפני שהוא מורם שוב. סמן את השורה של קוף ב"קו הקוף ", ראה עד כמה הוא יכול לקפוץ ולראות אם הוא יכול לנצח את המרחק בפעם הבאה.
למידע נוסף בתחום של שעשועון קנגרו כדאי לבקר ב- https://2create.co.il

עבור עוד מידע אודות שעשועון קנגרו יש לבקר באתר https://toosoo.co.il

אם יש לך יותר זמן

תן להם לקשט את הקנגורו המוגמר או פשוט לחתוך את הכבל במהירות ולקיים פעילות "קנגורו" מיידית שהופכת את תרגול המיומנות למהנה ומרתק. דבר על קפיצה עם חיה מסוימת וכיצד אותה חיה יקפוץ ואז עודד את הילד לבצע את הקפיצה.
למידע נוסף בנושא של שעשועון קנגרו כדאי לבדוק כאן: https://schoolportal.co.il
למידע נוסף על שעשועון קנגרו מומלץ לגשת לאתר https://atar2.co.il

לקנגורואים יש רגליים גדולות שמתאימות לקפיצה

ולכן על התלמידים לפקוח עין על צורת הקנגורו. קנגורו אדום יכול לקפוץ במהירות של עד 10 קמ"ש, אז כדאי להרגיש איתם בנוח. אם זה נראה מאתגר, צריך רק לזכור שלקנגורו אדום השיער תהיה רגל גדולה שמתאימה לקפיצה.

רק הרגליים הקדמיות מפותחות במקצת

כך שהילודים יכולים לטפס מהתיק ולהיאחז בפה. פינוק: לקנגורו ולוואלי יש את האפשרות לאחסן בכוח את כוח המתיחה האלסטי. קנגורו נקבה בהריון בדרך כלל מיום הלידה ועד היום הראשון להריונה. עם זאת, יש לה את היכולת להקפיא את התפתחות העובר עד שבועיים לפני שג'ואי הקודם יכול לעזוב את התיק שלה; עם זאת, ילדי ג'ואי נשארים בתיק עד שהם עוזבים אותה לזמן קצר.

קבוצה שלמה של קופים מוחזקת בכלוב שמחזיק את קיד קנגורו בשבי, ויש סיכוי שהקופים ישחררו המון תפוחים אם חמישה מהם יטפסו לשם.
למידע מורחב בנושא של שעשועון קנגרו כדאי לבדוק כאן: https://2345.co.il

גוונים וזוחלים טורפים אחרים מהווים איום על מיני הקנגורו הקטנים יותר כאשר מקורות מזון אחרים חסרים. מינים שהוצגו כמו שועלים וחתולי בר מהווים איום גם על אוכלוסיות הקנגורו, וכך גם מרבית אוכלוסיות הילידים.

כאשר רודפים אחריהם במים

קנגורו גדולים יכולים להשתמש בכפותיהם הקדמיות כדי לשמור על טורף מתחת למים כדי להטביע אותו. מחקרים על רביית קנגורו הראו כי טקס זה הוא דרך של קנגאנו גברים לבדוק אם נקבה של ק-קנגורו רגישה לזכר. לאחר מכן הם ינסו לרחרח את השתן כדי להספיק, ואז להמשיך במעגל ההזדווגות. כנגד בונוס, כשאמא מושיטה יד לג'ואי, אתה מקבל זמן מוגבל איתו.

לפני שהמשחק מתחיל

אמא ואבא צריכים להכין חבילה על ידי גלישת שכבה אחר שכבת נייר שבהם יש להם משהו מצחיק ומטופש ברחבי הבית. כתוב את החיות הבאות, כיצד לשחק וכיצד לשחק: שלוש מורכבת מאם הקנגורו, שמנסה להגיע לקומה העליונה, שם הקוף שומר אותה בשבי. הוא מורכב מסדרת תמונות שלה ומההנאות במרתף הבניין. שלוש מהן מורכבות מסדרת תמונות שלה ושל הקואלות שלה, וכן מסדרת תמונות המציגות אותן אחת מעל השנייה באותו חדר.

בשלוש מתוך ארבע רמות המשחק עליך לנסות להביא את אימא לראש המסך בזמן שג'ואי מגיע לתחתית

תוך הימנעות מהקוף שזורק את התפוחים על ידי התעמלות והיכה בה. אתה צריך גם לצבור נקודות על ידי הבסת אויבים, אכילת פירות המפוזרים ברמה, קפיצה על תפוחים, מכה בקופי אויב, זריקת תפוחים שלמים לעבר הקנגורו או מכה בגרעיני התפוח שנופלים מלמעלה עליהם, כמו גם לקפוץ מעל קנגורו אגוזים. במשחק השלישי והרביעי היא צריכה לקפוץ על הראש של ג'ואי בזמן שהוא קופץ על תפוח ומכה אותו.
עבור עוד מידע בנושא של שעשועון קנגרו עליך לבקר ב- https://nanafiles.co.il
למידע נוסף בנושא של שעשועון קנגרו ניתן להעיף מבט ב- https://naturalmedic.co.il
למידע מורחב על שעשועון קנגרו ניתן לבדוק ב- https://urls.co.il

למידע נוסף בנושא של שעשועון קנגרו כדאי לבדוק כאן: https://locksmith4u.co.il

לעוד פרטים נוספים בנושא של שעשועון קנגרו נא לגשת לאתר https://themenu.co.il

למידע מורחב אודות שעשועון קנגרו כדאי לגשת לאתר https://schoolportal.co.il