איך נראית אריזת קמגרה מקורית

סילדנאפיל זהה למעשה לוויאגרה, שהיא גרסה מעט נמוכה יותר, מעט פחות חזקה של התרופה. ויאגרה, המכונה גם הגלולה הכחולה הקטנה, היא תרופה שאושרה על ידי ה- FDA לטיפול בתפקוד זיקפה או אימפוטנציה. Inc., גרסה זו של התרופה מיועדת לשימוש עם תרופות אחרות, כמו הגרסה הגנרית, והיא כלולה ב- Pfizer, אך משתמשים בה במינונים מעט גבוהים יותר ובעלות נמוכה יותר מהגרסה המקורית. חברות הודיות מתכוננות לגרסת העתקות, וממשלת ארה"ב מתכננת לאבד את הפטנט על תרופה זו ויאגרה ולסיים את השימוש בה לטיפול באין אונות הגברים בארצות הברית עד שנת 2020.

התרופה כלולה בשקית שתוכנה מיועד לשימוש חד פעמי

ג'ל אוראלי של קמגרה עובד בין 30 ל -120 דקות ונפח האריזה כולה תלוי בכמות התרופות באריזה ובגודל כל כדור. לשם השוואה, מנה אחת של ויאגרה באריזתו המקורית הייתה כ 12 – 70 טבליות. כימיקלים ויותר בתי מרקחת כימיים יותר מ -1,000 כדורים ליום בסך הכל 2,500 כדורים ליום, תלוי בנפח החבילה כולה.

עם זאת

ישנם הבדלים בין האריזה המקורית של קמגרה לבין הגרסה הגנרית שאולי שמתם לב אליה. ההבדל הוא שוויאגרה היא תרופת שם המותג שהומצאה ומשווקת על ידי פייזר, בעוד שסילדנאפיל והציטראט שלה הם שמות כלליים למרכיבים בה. אין תרופות גנריות לטיפול בתפקוד זיקפה הקיימות כיום, אך ישנן עדויות לכך שהן יעילות יותר לטיפול במחלה זו מאשר מקבילה הגנרית המקורית. קמגרה טוענת כי היא מכילה את אותם חומרים פעילים כמו הגנריות הקיימות כיום, כמו גם מגוון של תרופות אחרות.

כל מנה של ג'ל אוראלי של קמגרה ניתנת בשקית של 100 מ"ג ועובדת תוך מספר דקות. התרופה כלולה בתוכן המיועד לשימוש חד פעמי. אם אתם מצפים למין, צרכו את כל התוכן בתוך 15 דקות בתוך השקיות.

אם אתה מקבל זקפה קשה ללא מספיק זמן, היעזר בקמגרה זהב (100 מ"ג) ונפטר מהמקבילה המותגית. זה מעכב את האנזים ומרחיב את כלי הדם של הפין, מה שמוביל לזקפה חלקה ועמידה לאורך זמן.

לג'לי זה השפעה זהה לקמגרה זהב (100 מ"ג / ק"ג)

אך עם ריכוז אנזים מעט גבוה יותר. לכן הוא מעט יקר יותר, אך יעיל מאוד וזמין רק בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן, דרום קוריאה וטייוואן. לכן ג'לי זה יעיל פי כמה ממקבילה המותג ומכיל תכולת אנזים גבוהה בהרבה כמו גם תכולת חלבון גבוהה יותר.

למרות שאומרים כי קמגרה דומה מאוד לויאגרה

קניית אתרי אינטרנט בחו"ל היא סיכון מיותר עצום. ויאגרה גנרית בטוחה ויעילה ולא תתחיל לידה מת עם ידע שאתה לא יכול לקחת בעצמך. למד את כל מה שאתה צריך לדעת על לויטרה וורדנאפיל, כולל השימוש בהם, ועיין במדריך שלנו להנקה והאם ניתן למחוץ את ויאגרה או לא.

חשוב שתמלא את המרשם בבתי מרקחת מורשים בארצות הברית "

אומר ד"ר בלסמיני. ויאגרה היא תרופת מרשם הנמכרת בשמות שונים בכדי למנוע בליעה מקרית של תרופות מזויפות. קנה את הגנרית הטובה ביותר. על ידי קניית הצורה הגנרית של Sildenafil, ולא הגרסה המותגית של התרופה. הרופא שלך יגיד לך אם עליך להשתמש בגנרית או ב- SILDENAFIL כאשר מקבלים את התרופה. אם אתה עובר ממותג הוויאגרה של פייזר למוצר בגרסה הגנרית, בדוק לפני שאתה קונה שרכשת כפי שנקבע על ידי רופא המטפל שלך.

אם אתה נוטל כרגע ויאגרה וסילדנאפיל במינונים גבוהים או נמוכים

עליך לדבר עם הרופא שלך לפני שתעבור לוויאגרה קונקט. אם אתה כבר משתמש בטבליות Viagara לטיפול בבעיות זקפה, עליך להיות מודע לשאלה בהשוואה לטיפולים אחרים. ערכנו רשימה של מקרי השימוש הנפוצים והנפוצים ביותר עבור כל אחת מהתרופות הללו כדי ליצור השוואה בין הטבליות השונות לטיפול בבעיות זקפה. למידע על כל תחליפי הויאגרה הנמכרים בשוק לחץ כאן.
עבור עוד מידע בנושא של איך נראית אריזת קמגרה מקורית מומלץ לבקר ב-

סילדנאפיל זמין מאז שנת 1998

ה- FDA אישר אותו כתרופה לבעיות זיקפה בשם המוצר ויאגרה, אם כי הרכיב הפעיל נקרא סילדנאפיל. כאשר פג הפטנט על Viagara, יצרנים אחרים הצליחו לפתח את הגרסאות שלהם לוויאגרה. כעת פג הפטנט על תרופה זו, כך שחברה חדשה, BlueChew, תוכל לצאת עם שם המותג Pfizer Viaguagra ולהציע את אותה גלולה בסיסית. זה נקרא Viagaras גנרי והוא הדומה ביותר לטיפול ב- ED בוויאגרה באופן שבו זה עובד וכמה זמן זה עובד.

 

קמגרה למכירה בהרצליה

עדן כהן

עדן כהן

הירשם לניוזלטר